FOTO: visi Rīgas atlases dalībnieki, 3. daļa

Sestdien pusdienlaikā pie Spīķeru koncertzāles bija sapulcējušies, šķiet, visi, kuriem dzīvē bijis kaut mazākā saistība ar solodziedāšanu. Vairāki simti vēlējās atrādīt savu talantu, un tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums – noslēdzās atlase rudenī gaidāmajam TV3 šovam “X Faktors”. Piedāvājam ieskatu, kādi dalībnieki tad izmēģināja savus spēkus.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Helēna

  Helēna

  Tā cerēju sevi ieraudzīt . Visi dalībnieki.. Nu nav visi :)
 • Esmeralda

  Esmeralda

  Ir jau dīvaini, ka uz šādu šovu nāk jau citos šovos bijuši ''stāri''. Ja no viena šova nesanāca, tad no cita sanāks baigo slavu uzsist? Uzsist jau sanāks, bet vajag tās dziesmas un to darbu pēc šova!!! Pretējā gadījumā atkal būs šova laikā nenormāli stāri un pēc tam atkal viss... Cerams, ka žūrija uz to skatīsies kā uz mīnusu nevis uz plusu!
 • IFO

  IFO

  Nu tik tiesam,tas jau izskatas pec bernu X faktora nu mila zurija,apskatieties ka notiek Amerikas X faktora,cik skarba ir zurija,kadas prasibas,ta pat ari Krievijas X faktora lielas prasibas,skarba zurija,bet te izskatas pec TALANTU FABRIKAS nu redzes kada bus zurija,ja tur bus jaunie dziedataji,ka Dons un citi,nu tad ta bus parodija,jeb talantu fabrikas 2.serija cita nosaukuma,set ir jabut zurijai ar lielo burtu ar lielu pieredzi un skatuves praksi,nu nevar vertet jaunie dziedataji,kam pasiem ir daudz jamacas un jasasniedz,nu nezinu gan,pagaidam tas nav X faktors bet talantu fbrikas turpinajums,vajag paskatities ka tas notiek Krievija,Amerika,tur tiesam ir limenis un to verte zurija ar lielu skatuves stazu un popularitati,es smiesos ja zurija sedes Dons,Lauris Reiniks un vel kads cits no jaunajiem vokalistiem,kam nav ne kadas pieredzes,kuriem ir pasiem vel jasasniedz limenis lai iegutu Lielo burtu sov biznesa,nevajag taisit jaunu talanta fabriku. Apskatieties ka tas notiek Amerika un Krievija,tur zurija ir cilveki,kas sava skatuves karjieras laika ir sasniegusi un ir ar lielu pieredzi. Nu nezinu,pagaidam izskatas diezgan zema limeni viss sis projekts,bus atkal talantu fabrikas limenis,nu apskatiet ka tas notiek Krievija,Amerika,nu redzes,zurija ir jabut cilvekiem ar lielo burtu. Raimondam Paulam,Imantam Kalninam, Mirdzai Ziverei, Zorzam Siksnam,Ingusam Petersonam,Aijai Kukulei,Viktoram Lapcenokam,Olgai Rajeckai, Maijai Lusenai,Ievai Akuraterei un vel var saukt vokalistus kam ir liels skatuves stazs,prakse,pieredze un spejas vokali kadu novertet,jo pasiem ir liela pieredze un prakse,Donam,Reinikam pasiem vel ir jamacas lai varetu kadu vertet,nu ceresim kad tik tiesam zurija bus loti populari un ar lielu skatuves praksi cilveki un tas nebus kauna traips un neatgadinas Talanta fabrikas turpinajumu.
 • Dace Spura
 • SEisi
 • Mimi

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.