Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
X Faktors

Pastāsti draugiem:

Par X Faktoru

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus.

Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

X Faktors

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs “X Faktora” žūrijas dalībnieki

Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs "X Faktora" žūrijas dalībnieki 9

TV3 dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrijas sastāvs ir pilnībā atklāts. Multiinstrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns kopā ar grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāju Aiju Auškāpu un latviešu mūziķi, dziedātāju un trombonistu Intaru Busuli strādās pie tā, lai radītu jaunus talantus.

Zināms pirmais “X Faktora” žūrijas loceklis

Zināms pirmais "X Faktora" žūrijas loceklis 4

TV3 vērienīgā jauno dziedošo talantu šova “X Faktors” dalībniekus vērtēs patiesi profesionāla žūrija, un, bungu skaņām rībot, ziņojam, ka žūrijas sastāvā būs starptautisku pieredzi guvušās latviešu grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa. Šonedēļ xfaktors.lv prognožu spēlē tiks atklāti vēl divi žūrijas vārdi.

VIDEO: viņi vismaz mēģināja… “X Faktora” ne tik veiksmīgie piemēri

VIDEO: viņi vismaz mēģināja... "X Faktora" ne tik veiksmīgie piemēri 16

Atlicis vairs tikai nedaudz vairāk par mēnesi, kad kanālā TV3 varēsim skatīt pasaulē slaveno dziedošo talantu šovu “X Faktors”, kurā atklāsies jauni pašmāju talanti. Taču, kamēr vēl gaidām tā parādīšanos zilajos ekrānos, piedāvājam kārtējo atstaku uz to, kā mums klājās atlasēs. 

Kuri pašmāju speciālisti būs “X Faktora” žūrijā?

Kuri pašmāju speciālisti būs "X Faktora" žūrijā? 5

Kopš paziņojām, ka beidzot arī Latvijā būs grandiozais šovs “X Faktors”, izskanējuši daudz minējumu par to, kas būs žūrijā. Vai arī tev ir idejas, kuri tie būs Latvijā? Dodies uz xfaktors.lv – prognozē žūriju, kā arī piesakies skatītājos uz vērienīgā šova filmēšanu klātienē!

Vietu “X Faktorā” kāro arī TV3 kāzu šova zvaigzne Ieva Janiševa

Vietu "X Faktorā" kāro arī TV3 kāzu šova zvaigzne Ieva Janiševa 6

Laiks nestāv uz vietas, un nu jau var teikt, ka pavisam drīz kanāls TV3 saviem skatītājiem piedāvās pasaulē populāro dziedošo talantu šovu “X Faktors”. Bet līdz tam vēl nedaudz jāpaciešas, tāpēc pamazām iepazīstinām ar tā potenciālajiem dalībniekiem. Uz atlasi Jelgavā bija ieradusies arī kanāla TV3 šova “Kāzu gūstā” zvaigzne Ieva Janiševa.

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā – dzied! “X Faktoru” gatavs iekarot arī “UgunsGrēka” fināla sērijas zvaigzne Normunds

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā - dzied! "X Faktoru" gatavs iekarot arī "UgunsGrēka" fināla sērijas zvaigzne Normunds 3

Viņš ir gatavs darīt jebko, lai piepildītu savu sapni. Iepriekš viņu esam manījuši pašmāju seriālu konkursos (piedalījies gan “UgunsGrēka” aktieru, gan arī “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursos), nu ar ģitāru padusē ir gatavs iekarot arī simpātijas ar savu balsi gaidāmajā dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Tiem, kas nepazīst – Normunds Blauvs no Teikas.

“X Faktora” atlasi Rīgā “atšķaida” reperis Maru no Bauskas

"X Faktora" atlasi Rīgā "atšķaida" reperis Maru no Bauskas 3

Viņš sevi agrāk dēvēja par Marusso, bet nu jau ilgāku laiku pazīstams kā Maru. Īstajā vārdā Māris Žeikars ir no Bauskas, un savus spēkus nolēma izmēģināt slavenā televīzijas dziedošo talantu šova “X Faktors” atlasē Rīgā, kur atšķirībā no citiem ne tikai dziedāja, bet arī repoja. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu, kā arī lūdzām demonstrēt, uz ko tad Māris spējīgs.

Pēc piedzīvotajām balss problēmām Sabīne Geiba (ex. Berezina) cierē uz ”X Faktoru” jaunā ampluā

Pēc piedzīvotajām balss problēmām Sabīne Geiba (ex. Berezina) cierē uz ''X Faktoru'' jaunā ampluā 16

Vairāk nekā 1000 dalībnieku atlasēs, bet tālāk tiks vien daži. Pasaules slavenais televīzijas šovs “X Faktors” pietauvojies arī Latvijā, un tas kanālā TV3 būs skatāms jau rudenī. Starp pretendentiem manāmi arī daudzi jau iepriekš iepazīti mākslinieki, un viena no tādām ir televīzijas šova “Okartes skatuve” zvaigzne Sabīne Geiba (ex. Berezina).

“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa

"X Faktora" uzvarētāju gaida prāva naudas summa 2

Rudenī kanāls TV3 sāks rādīt pasaulē lielu atpazīstamību ieguvušais dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kura publiskā atlase Latvijā jau notikusi. Līdz ilgi gaidītajam notikumam ir vēl daudz neatbildētu jautājumu, bet vienu no tiem atbildēsim šodien – ko tad iegūs šova uzvarētājs!?

VIDEO: kad iekšējais kamertonis nestrādā… “X Faktora” kuriozi!

VIDEO: kad iekšējais kamertonis nestrādā... "X Faktora" kuriozi! 12

Vairāk nekā 1000 dalībnieku no visām Latvijas malām. Bija tādi, par kuriem žūrija līdz pat pēdējam brīdim strīdējās – ņemt šovā vai nē, un bija tādi, par kuriem viss bija skaidrs uzreiz… Maija sākumā slavenais dziedošo talantu šovs “X Faktors” sešās pilsētās noklausījās pašmāju (un ne tikai) dziedāt gribētājus. Piedāvājam kārtējo video ieskatu spilgtākajos dalībniekos.