Komentāri
Viņi pārsteidza visus – deju ansambļa Daiļrade uzstāšanās šovā Dejo ar zvaigzni!
Foto: Toms Norde

Jau šo svētdien Lietuvas pilsētā Kauņā sāksies pasaulē vēl nebijis TV šovs ar nosaukumu Kadagys, kurā par galveno balvu cīnīsies dažādi tautu deju kolektīvi, kuru vidu būs arī mūsu deju ansamblis Daiļrade. Šis kolektīvs ir ilggadējs Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku dalībnieks un ir piedalījies arī tādos šovos kā Dejo ar zvaigzni. Apskatīsimies, kā viņiem tur veicās!

Kolektīvs šoreiz nebija dalībnieku statusā, bet gan piedalījās kā viesmākslinieki un uzstājās ar savu priekšnesumu pirms kādas no sērijām, un tā pārsteidza daudzus, jo ierasts bija, ka katru no svētdienas šoviem atklāj paši – esošie vai izbalsotie – dejotāji. Toreiz tie bija viņi, un izdarīja to lieliski! Priekšnesuma nosaukums, kas turpmāk redzams video un fotogrāfijās, ir Aiz Daugavas varas dārzs.

Jāpiebilst, ka arī Lietuvas šovā no viņiem sagaidāmi lieli pārsteigumi, kurus izpildīt palīdzēs populārais mūziķis Lauris Reiniks, muzikālā apvienība Raxtu raxti, kā arī grupa Elektrofolk.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl