Vai arī tu virtuvē tā izrunājies?

Komentāri

Jau 14. februārī un turpmāk ik svētdienas rītu plkst. 9.25 kanālā TV3 visi aicināti izbaudīt Gatavo 3 jauno – ceturto – sezonu. Ieskaties šova virtuvē jau tagad!

Jau ziņojām, ka ceturtajā sezonā šova Gatavo 3 piedzīvojis būtiskas izmaiņas. Šova “veterānēm” Lindai Vilmansonei un Annai Pannai piepulcējusies jaunā dalībniece Baiba Prindule, kuras pārziņā būs galdu dekorēšana. Arī šova koncepts atšķirsies no līdzšinējā – šosezon meitenes gatavos nevis viena otrai, bet viesiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Gatavo 3 meitenes gatavos un dekorēs gan ģimeniskas, sirsnīgas un latviskas pusdienas ģimenes lokā, gan romantiskas vakariņas kāzu jubilejā, kā arī vēlās brokastis čalojošai un smejošai dāmu kompānijai. Katrus svētkus mēģinot padarīt īpašus, personīgus un īpaši pielāgotus kā ēdienu izvēlē, tā tematikā un galda klājumā. Pirmie viesi īpašajā Valentīna dienā svinēs septīto kāzu gadadienu – vara kāzas! Kādus pārsteigumus piedzīvos svētku viesi? Vai četrotne būs pārsteigta par viņiem sagādātajiem svētkiem? Skatieties Gatavo 3 jau 14. februārī!

Foto

Video: kuriozi Gatavo 3 virtuvē

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl