27 komentāri

Tukumniekus Gunitu un Ēriku pieteikties dalībai realitātes šovā Tēta nedienas Latvijā mudinājušas arī romantikas trūkums pašu starpā. ”Mēs vairāk esam kā kaimiņi vai kā brālis un māsa,” attiecības ar dzīvesbiedru raksturo Gunita. Vai šovs uzlabos abu attiecības?

Gunitas un Ērika paspārnē aug seši mazāki un lielāki bērni – pa diviem no katra iepriekšējās laulības un divi kopīgi. Gunita un Ēriks iepazinušies internetā, bet tā arī nav apprecējušies. ”Man kaut kā tas nesaista – laulības, sarakstīšanās. Tas no laika gala jau ir bijis,” skaidro Ēriks. Bet Gunitai ir pretēji uzskati, viņa alkst pēc kaut nelielas ceremonijas un romantikas attiecībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēriks strādā būvniecības uzņēmumā, bet Gunita ir mājsaimniece. Ēriks uz darbu dodas jau pēc septiņiem no rīta. Šajā laikā sākas Gunitas pienākumi – bērnu pabarošana, saģērbšana, mājas sakārtošana, mazākā dēla auklēšana… Kad Ēriks pārnāk mājās, viņa vienīgais pienākums ir rotaļas ar bērniem un malkas ienešana. Kā vēl vienu iebildumu Gunita norāda vīra klusēšanu. ”Reizēm man liekas, ka vai nu esmu viņam apnikusi, vai nu…”

Foto

Šova Tēta nedienas Latvijā noteikumi paredz, ka pēc mammas došanās atpūsties nākamās piecas dienas Ērikam būs jātiek galā ne tikai ar mājas soli, bet arī ar kundzes atstātajiem uzdevumiem. Pirmajā dienā viņš domā, ka ar pienākumiem tiks galā godam, tomēr jau vakarā tēvs sadusmojas, jo bērni negrib iet gulēt. Kad tas beidzot izdodas, viņš nakts aizsegā savu četrpadsmit gadīgo dēlu Jāni ved pie viņa mammas uz Enguri. Arī jaunietim brīvdienas beigušās.

Otrā diena Gunitai nāk ar SPA priekiem, dienas gaitā viņu pārsteidz arī sejas masāža. Tas viss dāmu ne pirmo reizi aizkustina līdz asarām.

Tikmēr Ēriks ar uzdotajiem uzdevumiem ticis galā vairāk vai mazāk apsveicami. Tomēr pret vakarpusi mājās nav pārnākusi piecpadsmitgadīgā Baiba, un Ērika nervi neiztur. Tētis bērnu klātbūtnē bagātīgi nolamājas krievu valodā. ”Nav nemaz tik viegli. Darbā gandrīz ir vieglāk nekā mājās, kad visu laiku ar bērniem jāņemas, mājasdarbi jādara,” otrās dienas vakarā secinājis Ēriks.

Trešajā dienā Gunitu negaidīti apciemo viņas vecākā meita Liene. ”Man tas bija liels pārsteigums. Es ļoti labi jutos, pavadot laiku kopā ar Lieni,” atzīst Gunita. Abas kopā pavada relaksējošu kāju masāžu… Tikmēr Ērikam uzticēts saremontēt skapja durvis, notīrīt putekļus un logu guļamistabā. Lai uzlabotu attiecības ar audžumeitu Baibu, Ēriks nolēmis aizvest viņu uz boulingu. Kopīgā izklaide nesusi patīkamu rezultātu.

Ceturtās dienas rītā Ēriks nolēmis sievai pa pastu nosūtīt ziedu pušķi ar kartīti. ”Jācer, ka būs dikti priecīga,” saka ģimenes galva. Ir arī mazāk priecīga ziņa – mazais Māris ir apslimis, tādēļ palīgā pieskatīt mazo atnākusi Liene. Izrādās, Ēriks nemaz nezina, kādi ziedi patīk viņa dzīvesbiedrei, tādēļ viņš dod priekšroku klasikai un veikalā izvēlas rozes. Vēlāk mājās ķeras klāt mīlestības vēstules rakstīšanai, kas viņam licis ko pārdomāt: ”Kad es rakstīju to vēstuli, tad man tā ienāca prātā, ka mēs tomēr varētu apprecēties. Vēstules rakstīšana atsauca atmiņā mūsu pirmās tikšanās reizes, kad romantikas bija daudz vairāk. Ienāca prātā, ka varētu apprecēties.”

Tikmēr Gunitai šī diena nes sportiskas aktivitātes – individuālo aerobikas nodarbību, pēc kuras viņa apņēmusies sevi uzturēt tā, kā viņu lutināja nodarbībā, un nūjošanu. Atgriežoties viesnīcā, Gunitu sagaida Ērika sūtītās rozes un mīlestības vēstule, kas Gunitu kārtējo reizi aizkustina līdz asarām.

Pēdējā dienā Ēriks dodas gredzena medībās – viņam padomā prasīt Gunitas roku. Šova Tēta nedienas Latvijā pirmā sērija noslēgumā Ēriks bildina Gunitu. Viņa, protams, piekrīt. Tā kā Ēriks piecu dienu laikā nav iztērējis nevienu ”papildiespēju”, kas samazinātu balvas vērtību, un ar pienākumiem ticis galā, tad pāris saņem arī ceļojumu no Tallink 500 eiro vērtībā.

Video

TOP komentāri

 • Ļena
 • lauciniece
  +13 +13 0

  lauciniece

  Nevajag nosodīt, bet priecāties par to, ka kaut vai caur šovu pamanīja, ka viņam ir sieva, nevis kalpone vai bērnu aukle un mājstrādniece.
 • INĀRA
  +9 +9 0

  INĀRA

  Katram savs viedoklis. Man patika. Ceru, ka Gunitas sapņi un vēlmes piepildīsies. To no sirds novēlu. Nekas nebija samākslots, uzspēlēts. Dabiskas cilvēku emocijas, ilgas un cerības. Malači, turaties visām dzīves vētrām pa spīti! Ļ.cien. Ērika kungs, Jums ļoti paveicies, tāpēc novērtējiet to! Turaties!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl