4 komentāri

Jaunā TV3 šova Tēta nedienas Latvijā otrās sērijas galvenais varonis, kuram uzticēts tikt galā ar sarežģītajiem mājasdarbiem, noguldīt, nomazgāt un pabarot bērnus, ir trīs bērnu tēvs un audžutēvs Aigars no Ķekavas. Viņš ar kulināriju nekad nav izcēlies, tādēļ ēdienu izvēle ”atstāj uz pauzes” mammu.

42 gadus vecā interjera un virtuves tehnoloģiju konstruktora Aigara un viņa vienaudzes Gundegas, kura pēc izglītības ir tēlniecības restauratore un filozofe, bet jau vairāk nekā desmit gadus ir dzimumu līdztiesības eksperte un Eiropas Savienības un ārvalstu finanšu instrumentu projektu vadītāja, ģimenē aug trīs bērni – 18 gadīgais Reinis Matīss no Gundegas iepriekšējām attiecībām, septiņgadīgā Nora Saiva un gadiņu vecā Mare Sāra ir pāra kopīgās atvases. Aigars un Gundega nav oficiāli precējušies, bet ģimenē viss notiek kā īstā ģimenē. ”Aigars trīs reizes ir mani bildinājis, bet mēs tālāk neesam tikuši,” smej Gundega.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man liekas, ka sieva “bišķiņ” pārspīlē ar tiem darbiem, kas ir jādara. Var tik daudz nedarīt,” saka Aigars. ”Es neteiktu, ka viņš ir slinks vai ļauns, bet nav tā, ka viņam sanāk kaut ko padarīt,” tēta pienākumus mājās raksturo Gundega.

Foto


Šova Tēta nedienas Latvijā noteikumi paredz, ka piecas dienas rūpes par bērniem un saimniekošanu mājās uzņemas stiprais dzimums. ”Esmu pārliecināta, ka viņš ar visu tiks galā, bet kā tur tas process viss būs, nezinu…” teic Gundega un dodas piecu dienu atpūtā. Arī pats Gundars vēl šova otrās sērijas ievadā pārliecināts, ka ar visu tiks galā.

Pirmo pārbaudījumu Aigaram sagādājis ģimenes mīlulis suns. Viņš gan pieķēzījis māju, gan izsprucis pa vārtiņiem. Vecākā meita suni, ko Gundega sauc pa īpašu gadījumu, ziemas aukstumā steidz saukt basām kājām. ”Kas tur īpašs?! Tas ir pārkāpums?” brīnās tētis un ir pārliecināts, ka tādā veidā meita norūdīsies… Kas lēni nāk, tas labi nāk – tā varētu raksturot pošanos ārā, kas izdodas, kad jau manāmi satumsis. Turklāt Aigars nevairās uzsmēķēt bērnu klātbūtnē…

Pirmās dienas vakarā tētis mazajiem gatavo pelmeņus. ”Pelmeņi ir kā simbols, kā vīrietis baro bērnus,” pārliecināts Aigars un maltīti servē arī gadu jaunajai Marei. ”Kā var tik mazam bērnam dot pelmeņus?!” šokā ir Gundega. Aigars pirmo dienu bez sievas noslēdz ar glāzi šampānieša.

Turpmākajās dienās Aigaram ir virkne izaicinājumu – sapīt meitai bizi, iztīrīt skapīšus, iesēt puķes podiņos, iemācīt Mari iet uz podiņa. ”Esmu sapratis, cik Gundegai ir grūti. Ja viņa grib katru dienu izpildīt visus šos uzdevumus, ir nežēlīgi grūti,” ceturtajā dienā secina Aigars. Ar viesiem uzdevumiem Aigars tiek galā un neko nezaudē no ceļojumam ar Tallink atvēlētajiem 500 eiro.

”Es nebrīnos, ka vakarā viņa ir pārgurusi,” skan Aigara galvenais secinājums pēc šovā Tēta nedienas Latvijā piedzīvotā. ”Ieteikums Gundegai ir sekojošs: pacenties nedarīt to visu!”

”Man liekas, ka mums vairāk laika jāpavada kopā, uz kādu ballīti jāaiziet, kaut kur jāizraujas divatā. Tad arī attiecības uzfrišinās. Citādāk ikdienā un rutīnā viens otru pazaudē, sevi pazaudē. No tā arī droši vien viss rodas – nesaskaņas, aizvainojumi, sajūta, ka tevi nenovērtē, jo nav laika nekad parunāt. Es ceru, ka Aigars arī kaut ko ir sapratis,” šova Tēta nedienas Latvijā otrās sērijas izskaņā pauž Gundega.

Video

TOP komentāri

 • nu
  +6 +6 0

  nu

  piekrītu, domāju, ka daudzas līdzīgas ģimenes varēja skatīties raidījumā gandrīz kā spogulī...arī mēs to visu, ko rakstiet un ko ģimene saprata, atklājām pirms kāda laiciņa....mums arī tuvu pie 40 un 3 bērni...un esam sapratuši - lai tie trauki savu reizi paliek nemazgāti, vai grīda nesūkta, labāk aizšaujam kkur divatā vai visi kopā vai vienkārši pavārtamies visu dienu dīvānā, neko nedarot, papļāpājam...un dzīve kļūst daudz vienkāršāka! šī bija foršā sērija, forša ģimene, katrā ziņā abi cilvēki katrs par sevi patika...lai viņiem viss izdodas:)
 • Optimiste
  +5 +5 0

  Optimiste

  Patīk man šis raidījums, varbūt tāpēc , kad tas ļauj daudziem mums paskatīties uz sevi no malas. Pēc raidījuma radās pārdomas, vai tik mēs sievietes arī negribam par daudz. Ir cits stāsts, ja vīrietis sēž mājās bez darba , bet ja viņš pelna iztiku ģimenei un atnākot mājās jāsāk berzt, tīrīt un slaucīt. Un patika, kad Aigars teica, varbūt tik ļoti nevajag pārspīlēt ar tiem mājas darbiem. Mīļie vecāki, ja ir bērni un viņi izaug ātri, nu iedodat viņiem arī kādu mājas darbiņu, pa visiem kopā tās lietas ātrāk notiek un tad nebūs pārmetumu, kurš ko vairāk vai mazāk dara. Un padoms SIEVIETĒM nepārvēršaties pa monstriem un nezāģējiet, ir jāliek tomēr aiz auss, kad vīriešiem ir savādāks skatījums uz lietām, mums sievietēm tik ļoti gribas viņus pārveidot. Mīļas dāmas esat sievišķīgas un maigas, no pārāk stiprām sievietēm vīrieši bēg.
 • Treisija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl