2 komentāri

Šonedēļ Tēta nedienas piemeklējušas jelgavniekus Celmiņu ģimeni. Tētis neslēpj, ka ir slinks, tādēļ kārtības uzturēšana mājās sievas prombūtnes laikā viņam ir īsts izaicinājums.

Valērijs (40) strādā Valsts policijā par inspektoru, bet viņa kundze Kristīne (35) – lielveikalā par preču speciālisti. Pārim ir divas meitas – Valērija (13) un Alise (10) un dēls Aleks (5). ”Kristīne ir lauku meitene, ar pilsētu nesamaitāta lauku meitene,” bijušo sabilieti raksturo Valērijs. ”Viņas ģimenē ir piecas māsas, un viņa bija no tām, kas gatavoja ēst. Tādā ziņā man ir paveicies, ka, ja es nāku no darba un viņai ir brīvs, es pat varu pasūtījumu uztaisīt,” stāsta Valērijs un pauž, ka viņam ir pamatīgi paveicies: ”Man ir ideāla sieva.” Kristīne atklāj, ka Valērijs ir labs vīrs, gādīgs, tiesa, paslinks. ”Varbūt es esmu no tiem večiem, kas uzskata: nav tas īsti mans darbs – paņemt lupatiņu un pa visiem plauktiem braukāt. Es domāju vismaz putekļus sievai jāatstāj,” teic Valērijs. No tēva piemēru ņem arī meitas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valērijs visvairāk baidās no tualetes un vannasistabas tīrīšanas darbiem. ”Ņemot vērā, kā viņa tur darbojas ar smaidu, es domāju, ka viņai tas ir pat mīļākais darbs,” komentē šova Tēta nedienas Latvijā šīs nedēļas varonis, kurš sievai, dodoties piecu dienu atpūtā, uz atvadām piedāvā iznest atkritumus…

Foto

Kamēr Kristīne kopā ar labāko draudzeni Maiju bauda brīvdienas uz prāmja Isabelle un Stokholmā, tētim priekšā sievas dienas kārtība un pieci īpašie uzdevumi. Bet vecākā meita, izmantojot mammas prombūtni, jau steidz tēti pierunāt atļaut doties uz diskotēku. ”Liekas, ka varbūt ir nedaudz par jaunu, bet ir uzskats – ja tu, tēti, mani nelaidīsi, draudzenes par mani smiesies. Ejot ar draudzenēm, nekas traks nebūs,” lēmumu pamato Valērijs, un meita dodas dzīvē. Atvase aizraujas tik ļoti, ka mājās atgriežas krietni pēc norunātā laika, tādēļ saņem brāzienu no tēta.

Otrajā dienā Valēriju gaida Kristīne dienaskārtība un kāds pārsteigums – draugam pēkšņi darīšanas un vienīgā iespēja, kur ”nofīrēt” savus bērnus, ir Valērijs. Viņš gan par negaidīto bērnu pulka paplašināšanos nav sajūsmā, bet kā draugam varot izpalīdzēt.

Trešajā dienā stājas spēkā mammas uzdevumi –pielikt virtuvē aizkaru stangu un uzkarināt aizkarus, kā arī piekarināt jaunus aizkarus viesistabā, uzrakt vagu dārzā, ielikt sekcijas durvīm eņģes, sakārtot sekciju, uztaisīt dēlam sivēna masku, nokrāsot un sakārtot sienas skapīti virtuvē. Valērijs uzdevumiem ķeras klāt ar apsveicamu centību. Tikmēr sievas kundze atgriezusies Rīgā un turpina atpūsties un bauda skaistumprocedūras.

Valērijam visus sievas uzdevumus izdodas paveikt jau ceturtajā dienā un balva – brauciens ar Tallink 500 eiro vērtībā – ir rokā. Šķiet, paša lielākais lepnums ir dēlam uztaisīta maska, kas sajūsmina ne vien Aleku, bet arī meitenes.

Kādi bija mammas uzdevumi? ”Grūtākais bija tas, ka trūkst viens ģimenes loceklis. No darbiem, protams, tas bija rakņāties pa mitru zemi,” atzīst Valērijs.

”Satraukums nav, jo jau ilgi dzīvojam kopā, bet, kad braukšu pakaļ, būs apmēram tāda sajūta kā es braucu pēc viņas pirms kāzām,” šova Tēta nedienas Latvijā piektās dienas rītā neslēpj Tēta nedienas Latvijā varonis. Ģimenes atkalredzēšanas netūkst asaru.

”Šis raidījums lika saprast, ka viss vienkāršais nav tik vienkāršs kā izskatās. Bet es nācu pie slēdziena – es izīrēšu kultivatoru, un tad mēs abi necietīsim. Tas nav slinkums, bet es domāju,” šova izskaņā secina Valērijs.

Video

TOP komentāri

  • sisi
    +2 +2 0

    sisi

    tik slinki bērni nav sen manīti. Un tētis brīnās, ka neko negrib darīt, ja pats neko nevēlas darīt, rāda sliktu piemēru un mamma visu izdara bērnu vietā, tad arī pārējie nemaz necenšās..
  • Viktors

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl