3 komentāri
Saimniekpuisis Šmits mīļotajai gatavo pārsteigumu Valentīna dienā
TV3 publicitātes foto

Noslēdzoties šova Saimnieks meklē sievu trešajai sezonai, jaunākais šova dalībnieks vidzemnieks Jānis Šmits (21) loloja kādu sapni. Nu tas ir piepildījies.

Rudenī, kad finiša taisnē iegāja iecienītais TV šovs Saimnieks meklē sievu, galdnieks Jānis Šmits pauda ieceri no saimniecības Burtniekos pārcelties uz dzīvokli Valmierā. ”Šajā ziņā viss ir nokārtojies. Es pats mēbelītes tagad pieražoju klāt, piepērku sadzīves tehniku. Viss ir labi. Viss iet pēc plāna,” portālam Skaties.lv atklāj Šmits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā nedēļas nogalē gaidāma Svētā Valentīna diena. Kā mīlētāju svētkus svinēs kopā ar draudzeni, Šmitam skaidrs jau tagad. ”Aiziesim uz restorāniņu. Pa to laiku visu laikus būšu sagatavojis… Plānoti mazi nieciņi… Es tagad negribu teikt, jo viņa seko līdzi ziņām portālos,” stāsta šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas jaunākais dalībnieks galdnieks Jānis Šmits. ”Sanāk tā, ka pats izbojāšu pārsteigumu,” viņš nosmej.

Jautāts precizēt, vai Šmita sirdī aizvien mājo tā pati Daiga, viņš neatklāj. ”Es nevēlos meiteni iepīt šajā visā,” norāda Jānis. Kā zināms, kāds nelāgs atgadījums vietējā zaļumballē bija par iemeslu jaunajam saimniekam pieņemt lēmumu sirdī jau iekritušo Daigu Eglīti atraidīt. Vēlāk gan parādījās ziņas, ka, neskatoties uz to, ka, noslēdzoties šovam, viņš bija apņēmies veidot attiecības ar ceļojuma partneri Antru Gailumu, Šmits atgriezies pie Daigas.

Foto: Jānis šovā Saimnieks meklē sievu

TOP komentāri

  • Kaspars Petersons
    0 0 0

    Kaspars Petersons

    Kāds saimnieks????Visi redzēja to saimniecību pa tv-skarbi,bet vairāk kā džungļi izskatījās....
  • Ieva

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl