Izšķīries Saimnieks meklē sievu saskanīgākais pāris

7 komentāri
Izšķīries Saimnieks meklē sievu saskanīgākais pāris
Foto: Zita Vēvere

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieki Velga Platace un Alfrids Lipovskis pēc otrā kopīgā ceļojuma pieņēmuši lēmumu katrs iet savu ceļu. Kādēļ tā?

”Bija forši, viss pagāja. Dzīve iet uz priekšu! Nekas mums nesanāca. Mums ir dažādi skatījumi uz dzīvi. Katrs mēs palikām pie sava,” portālam Skaties.lv lēmumu šķirties pamato Alfrids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Velga un Alfrids, noslēdzoties šovam, tika atzīts par saskanīgāko un šarmantāko pāri. Par šovā iegūto naudu viņi decembrī devās eksotiskā ceļojumā. Tomēr, kad bijis jāsāk dzīvot pa īstam, abiem izrādījušies pretēji viedokļi par kopdzīvi.

”Mēs bijām kopā aizbraukuši uz Taizemi, un pēc tam mēs paspriedām, kā viens uz dzīvi skatās, kā – otrs. Mums ir diametrāli pretēji uzskati par sadzīvošanu. Tāpēc, lai nemocītos un nelauztu viens otru, mēs nolēmām būt katrs pats par sevi,” stāsta Alfrids.

Pēc Alfrida teiktā, viena lieta ir šovs, pavisam kas cits, kad jāsāk dzīvot īstā dzīve – bez kamerām. ”Mēs neko nerisinājām, mēs dzīvojām, baudījām un viss. Tad, kad mēs sākām domāt un runāt, sapratām, ka mēs nederam kopā,” uz atšķirību starp dzīvi kameru priekšā un bez tām norāda šova Saimnieks meklē sievu pieprasītākais dalībnieks.

Uz vēlējumu atrast īstu un patiesu mīlestību, Alfrids atklāj, ka, lai to īstenotu, cer startēt vēl vienā šovā, kur brašo latgalieti pieteikusi meita.

Tikmēr Velga šīs nedēļas sākumā kļuvusi par vecmāmiņu.

Foto: Velga un Alfrids šovā Saimnieks meklē sievu

Video: Velga un Alfrids šova noslēgumā

TOP komentāri

 • Inga
  +4 +4 0

  Inga

  Nav ko brīnīties, sieviete cerēja, ka vecis gribēs dzīvot kopā, bet vecim tikai izklaides prātā, ja nav cita varianta der arī kaimiņiene!
 • ohh
  +3 +3 0

  ohh

  Protams!! Aizbraukt ķopīgā ceļojumā, un relaksēties ir pavisam kas cits kā dzīvot kopā.
 • klips

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl