Komentāri
EKSKLUZĪVI FOTO: tā izskatās pie Saimniekšova Egila, kam ”pilsētas dāmas ar gēla nagiem” neder
Foto: Skaties.lv

Šoruden pie TV skatītājiem nonāks tautā iemīļotā TV šova Saimnieks meklē sievu jaunākā sezona, kas sola ne vienu vien pārsteigumu. Kamēr jums vēl nedaudz jāpaciešas, portālam Skaties.lv bija iespēja ielūkoties šova filmēšanas aizkulisēs.

Egils Langovskis (32) uz Latvijas dāmām atstājis īsta lauku saimnieka iespaidu. Viņam adresētās vēstules rakstīja sievietes, kuras sevi uzskata par kārtīgām lauku sievietēm – nebaidās ne darba, ne lauku miera. Ne velti, saimnieks arī strikti noteicis, ka ”pilsētas dāmas ar gēla nagiem” viņam gan laikam nederēšot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Egils mitinās netālu no Briežuciema, Balvu novadā. Ikdienā darba ir gana, jo saimniecībā ir ne vien divi suņi un vairāk nekā desmit kaķu, bet arī govis, aitas un citi mājlopi.

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl