6 komentāri
Ceļojums “savedis kopā” Saimnieks meklē sievu Velgu un Ģirtu
Foto no privātā arhīva

Nepilnu gadu pēc šova Saimnieks meklē trešās sezonas filmēšanas sākuma siltas attiecības aizvien valda vairāku šova dalībnieku vidū. Nesen šarmantā ”līgaviņa” Velga Platace viesojusies Aizputes saimnieka Ģirta Brumsona sētā.

”Savā darbiņā katru gadu rīkoju ekskursijas kolēģiem un draugiem. Galvenokārt tās ir tepat pa Latviju, bet šad tad, ja atrodu ko interesantu, iekļauju arī Lietuvu un Igauniju. Šopavasar bija maršruts uz Alsungu un Aizputi. Tā kā arī Ģirts dzīvo Aizputē un viņš iekārtojis mākslas parku, es to iekļāvu maršrutā kā apskatāmo objektu. Pie reizes arī pie Ģirta paciemojos. Tā kā mēs tomēr braucām kopā ceļojumā (ceļojums uz Gruziju šova Saimnieks meklē sievu noslēgumā – red.), ja jau esmu Aizputē, gribējās viņu pie reizes apciemot,” Velga kliedē aizdomas par attiecību veidošanos abu starpā. Velga ar Ģirtu ir tikai draugi un uztur regulārus kontaktus arī pēc šova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Velgas ceļojums un ciemošanās pie Ģirta

Velga ceļojumā aicinājusi arī konkurējošās ”līgaviņas” Irēnu Kretuli un Irīnu Ozolu, ar kurām izveidojusies patiesa draudzība ārpus TV ekrāniem, bet aizņemtības dēļ kompanjonēm nav bijis iespējams piedāvājumu pieņemt. ”Nesanāca pabūt kopā,” nedaudz bēdājas Velga. Trijotne iepriekšējo reizi satikusies aprīļa sākumā: ”Bijām satikušās Rīgā un riktīgu laiciņu pavadījām kopā. Parunājāmies un izstāstījām, kā katrai iet, pasmējāmies. Kontaktus uzturu arī ar citām meitenēm – ar Egīla izvēlēto Zanīti, arī ar Egīlu es kontaktējos, arī ar Daigu.” Lai arī šovs Saimnieks meklē sievu Velgas mīlas frontē nav atstājis paliekošas pēdas, jo attiecībām ar latgalieti Alfridu Lipovski liktenīgs izrādījās pāra otrais kopīgais ceļojums, viņa priecājas par jauniegūtajiem draugiem un paziņām.

”Dzīve turpinās! Dzīvoju, strādāju, dejoju. Šobrīd nekādas jaunas attiecības nav izveidojušās, arī speciāli neko nemeklēju. Dzīvoju dzīvi, plūstu līdzi laikam. Ja būs lemts, tad būs lemts,” atzīst Velga. Pozitīvās emocijas Velga gūst citviet: ”Audzinu mazdēliņu, priecājos par to. Viņš man šobrīd ir lielākais prieks un acuraugs. Varbūt tas arī bija noteicošais, ka šobrīd man tik ļoti nav svarīgi kaut kādas attiecības veidot.”

Valsts Ieņēmumu dienesta darbiniecei Velgai ekskursiju organizēšana un vadīšana tik labi iet no rokas, ka daudzi ieteikuši tam pievērsties profesionāli. ”Man ir pazīstami autobusu šoferīši, es pati meklēju apskates objektus, pati meklēju materiālus, ja nepieciešams, uz vietas sarunāju gidus. Tā īstenībā ir nodarbošanās, kas man ļoti, ļoti patīk. Un cilvēki pat saka, ka man vajadzētu mainīt profesiju. Man to ļoti patīk darīt. Es pat esmu domājusi, varbūt tiešām mainīt nodarbošanos,” atklāj šova Saimnieks meklē sievu šarmantā dalībniece.

Atgādinām, arī Ģirta attiecībām ar šova ”līgaviņu” Gundu Jandavu nebija lemts ilgi turpināties. Abi šķiršanās un abpusēji apvainojumi kļuva teju par nacionālā mēroga skandālu.

A photo posted by Girts Brumsons (@brumsons) on

Foto: Velga un Alfrids šovā Saimnieks meklē sievu

TOP komentāri

 • VELGAI
  +7 +7 0

  VELGAI

  Jūs esat pelnījusi īstu sievietes laimi. Kaut izdotos to atrast un piepildīt!
 • Saimniecīte
  +6 +6 0

  Saimniecīte

  Žēl, ka Ģirtam acis tikai uz tām jaunajām. Citādāk abi varētu mesties kopā pavisam :)
 • kaimiņiene

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl