Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

Saimnieks meklē sievu

”Cukuriņš” ir dusmīgs! Auces smukulītis Pēteris plosās piketā Rīgā

''Cukuriņš'' ir dusmīgs! Auces smukulītis Pēteris plosās piketā Rīgā 6

”Saimnieks meklē sievu” brīvie vīrieši ir ne tikai strādīgi, stalti un nopietnas attiecības alkstoši – viņi arī aktīvi pauž savu sociālo atbildību. Vismaz smukais Pēteris Grudovskis, saukts arī par Cukuru. Saimnieks aktīvi piedalījies piketā pie viesnīcas ”Rīdzene”, pieprasot ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanos no amata, kā arī izmeklēšanas atjaunošanu tā dēvētajā ”oligarhu lietā”.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Mareka atvainošanās nostrādā – ”Saimnieks meklē sievu” astoņpadmitgadnieču medniekam sāk ienākties vēstules

Mareka atvainošanās nostrādā - ''Saimnieks meklē sievu'' astoņpadmitgadnieču medniekam sāk ienākties vēstules 11

Uzmanības centrā nokļuvis Mareks Cālers no ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas. Šova atklāšanas sērijā vīrietis skarbi izteicās par sievietēm ap 30, bet pēc tam ar Skaties.lv starpniecību steidza dāmām atvainoties. Izskatās, ka visa šī jezga būs nākusi Marekam par labu – beidzot sāk sarosīties dāmas, kuras vēlas ar viņu izmēģināt laimi.

Krāšņi FOTO: kā Magone Burka nosvinēja 36. dzimšanas dienu

Krāšņi FOTO: kā Magone Burka nosvinēja 36. dzimšanas dienu 46

Ceturtdien, 29. jūnijā, 36. dzimšanas dienu nosvinēja dzejniece un šovu zvaigzne Magone Burka. Lielās dienas skaistākos brīžus zvaigzne iemūžinājusi, ļaujoties kāda fotogrāfa redzējumam un pozējot īpašā sesijā, ko tagad laipni atrāda Skaties.lv lasītājiem.

Zaudējis vienu roku, bet ne dzīvesprieku! ”Saimnieks meklē sievu” vecākais dalībnieks Andris gatavs romantiskam piedzīvojumam

Zaudējis vienu roku, bet ne dzīvesprieku! ''Saimnieks meklē sievu'' vecākais dalībnieks Andris gatavs romantiskam piedzīvojumam 5

Interneta forumos vētru sacēlis fakts, ka šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunās sezonas vecākais dalībnieks, 51 gadu vecais Andris Leimants, vada saimniecību, lepojas ar aizraujošiem hobijiem un nu arī ar TV starpniecību meklē sievu, lai arī jaunības gados zaudējis vienu roku. Šova veidotāji sarunā ar Skaties.lv atklāj, kāpēc nav baidījušies mīlas spēlē pieņemt vīru bez vienas rokas.

FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi

FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi 11

Nupat atklāta vēstuļu rakstīšana šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas brašuļiem, un daļa dāmu steidz jautāt, kā klājas pagājušās sezonas favorītam – šarmantajam Alfridam Lipovskim. Dāmas, Skaties.lv jūs jāapbēdina – Alfridu jūsu vēstules vairs neinteresē. Divus gadus pēc savas dalības šovā Cirmas puses saimnieks izveidojis nopietnas un skaistas attiecības, kuras neslēpj arī no šova faniem.

Aizkulišu kuriozi: kā ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi Sipenieci mulsināja

Aizkulišu kuriozi: kā ''Saimnieks meklē sievu'' brašuļi Sipenieci mulsināja

Baibai Sipeniecei-Gavarei apciemojot un iepazīstot desmit staltus saimniekus dažādās Latvijas pusēs, nupat atklāta aizraujošās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties mulsinošos brīžos, ko saimnieki sagādāja šova vadītājai, bet kas ekrānā netika parādīti.

FOTO: publiski izstādīts leģendārais Gundas Jandavas akts

FOTO: publiski izstādīts leģendārais Gundas Jandavas akts 8

TV3 šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītais mākslinieks Ģirts Brumsons no Aizputes dzimtajā pusē nesen atklājis personālizstādi ”Bez nosaukuma”. Citu mākslas darbu vidū atskatāms arī iepazīšanās šova ”līgaviņas” Gundas Jandavas akts.

Magone Burka publiski izsmej Venta 40 centimetrus garo verķi

Magone Burka publiski izsmej Venta 40 centimetrus garo verķi 73

Kokapstrādes meistars un šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Ventis Vītols, izdzirdot par savas bijušās līgavas Magones Burkas kāzām ar itālieti, steidza medijiem atrādīt bijušajai sagatavoto kāzu dāvanu – paštaisītu koka “ficuku”. Magone atbildi parādā nepaliek – dzejniece Skaties.lv atklāj savas domas par ”pārsteigumu”.

Daiļavas, piesakieties! Saimnieks meklē sievu!

Daiļavas, piesakieties! Saimnieks meklē sievu! 2

Skaistās, gudrās un valdzinošās! Visas Latvijas brīvās sievietes! Desmit gruntīgi saimnieki meklē sievas! Ja sapņo par dzīvi laukos vai jau dzīvo – ir pienācis laiks izvēlēties kādu no saimniekiem, kuri meklē sev sievu.

Apskati visus saimniekus, izvēlies, kurš no viņiem Tev patīk visvairāk, un raksti viņam vēstuli anketā, kuru atradīsi tālāk. Ja vēlies pieteikties elektroniski, tad:

klikšķini šeit, izvēlies saimnieku un sūti viņam vēstuli!

Norādi saimnieka vārdu un uzvārdu, kuram raksti vēstuli. Tajā arī uzraksti, kāpēc Tu būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai, un pievieno savu fotogrāfiju.

Ja vēlies vēstuli nosūtīt pa pastu, tad raksti to uz šo adresi:

saimnieka vārds, uzvārds, SIA ”TV3 Latvia”, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV–1021

VĒSTULI SŪTI LĪDZ 18. JŪLIJAM!

Lai apskatītu saimniekus un pieteiktos, klikšķini tālāk!

Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām

Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ''Saimnieks meklē sievu'' brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām 33

Svētdienas, 18. jūnija, vakarā TV3 tika atklāta lieliskās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Iepazīšanās sērijā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare devās pie visiem puišiem, lai noskaidrotu, ko tad viņi īsti meklē. Un prasības ir visdažādākās – kamēr kādam svarīgi vien tas, lai potenciālā sieva ir apķērīga, cits sagatavojis veselu sarakstu ar vēlamajiem raksturlielumiem.

Ekskluzīvi FOTO: Ventis Vītols Magones kāzām pulē milzīgu koka verķi

Ekskluzīvi FOTO: Ventis Vītols Magones kāzām pulē milzīgu koka verķi 53

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka izziņojusi, ka pošas kāzām ar itāli. Bet arī viņas bijušajam līgavainim Ventim Vītolam ir kāds romantisks paziņojums. Ventis kā guļbaļķu apstrādes meistars ir no koka izdrāzis īpašu dāvanu Magonei un vēlas ar Skaties.lv starpniecību palepoties ar veikumu arī šova faniem.

Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO

Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO 83

Ar joni tuvojas ”Saimnieks meklē sievu” fanu un dzejas mīļotāju gaidītais notikums – Magones Burkas kāzas ar itāliešu džentlmeni. Atgriezusies no vecmeitu ballītes Krētā, Magone palutinājusi fanus ar romantisku foto. Vai tas beidzot ir topošais vīrs?