Saimnieks meklē sievu dalībnieces centieni atrast otru pusīti arī šoreiz izgāžas!

1 komentārs
Saimnieks meklē sievu dalībnieces centieni atrast otru pusīti arī šoreiz izgāžas!
Foto: Lauris Aizupietis/F64

Vakar, Valentīna dienā, kanālā TV3 bija iespējams vērot aizraujošo un kaisles pilno Bez Tabu eksperimentu Pirmais skūpsts, kurā jau otro gadu pēc kārtas piedalās arī kāda šova Saimnieks meklē sievu dalībniece. Šoreiz tā bija zirgkope Inese Sondore, taču arī šajā reizē viņas mēģinājums ar televīzijas starpniecību atrast savu dzīves lielo mīlestību beidzās ar neveiksmi.

Eksperimenta žūrija Inesei bija izvēlējusies 36 gadus veco celtnieku Mareku Trivolu, un interesanti, ka tieši šis bija vienīgais no pāriem, kur abi pēc skūpsta visas Latvijas priekšā izvēlējās satikties uz viņiem atvēlētajām 100 sekundēm ieradās, taču Mareks pēc tam saprata, ka izbijusī Saimnieks meklē sievu dalībniece tomēr nav viņa gaumē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tikšanās bija sarunāta tik iecienītajā randiņu sākumpunkta vietā Rīgā, pie Laimas pulksteņa. Laukā sniga sniegs, Inese tomēr izrādīja vēlmi ar savu skūpsta biedru satikties, taču viņš neieradās. “Nu ko, laikam atkal jādodas mājās,” pēc šīs neveiksmes smagi nopūtās Sondore, kurai atkal nepaveicās.

Atgādināsim, ka viņa ir pati pirmās šova Saimnieks meklē sievu sezonas uzvarētāja, jo tieši viņu izvēlējas saimnieks Dagnis, taču pēc gadu ilgām attiecībām viņš nolēma tās neturpināt.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl