Komentāri
Puišus atrādījām, tagad kārta meitenēm – kuras skūpstīsies Bez Tabu eksperimentā? 2. daļa
Foto: Edmunds Brencis/F64

Trešdien atrādījām, kādi ir potenciālie vīriešu kārtas pretendenti uz skūpstīšanos kameras priekšā, kuri iepriekšējā vakarā bija sanākuši uz atlasi Elijas ielā 17, tagad kārta meitenēm.

Meitenes, kā arī puiši, kuri bija sadūšojušās atnākt un sēsties žūrijas priekšā, atbildēja uz visdažādākajiem jautājumiem, vairāk, protams, pieturoties pie paša galvenā – kādai tad jābūt potenciālajai otrajai pusei, kas stāsies viņu priekšā, lai sniegtu skūpstu, kuru redzēs visa Latvija. Šoreiz jau pieminētajai žūrijai – raidījuma Bez Tabu producentei Diānai Loginai un žurnālistei Baibai Runcei, psihoterapeitei Dacei Rolavai, kā arī portāla Skaties.lv Izklaides sadaļas redaktoram Kārlim Ķilkutam – pievienojās arī Bez Tabu vadītāji, Agnese Drunka un Egons Reiters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuras tad pieteicās vai kuras pieteica kolēģi, draugi, radi, un kuras tad īsti būtu gatavs mēģināt ar televīzijas starpniecību atrast sev otro pusīti vai vienkārši piedalīties superīgā piedzīvojumā, skaties fotogrāfijās, kas meklējamas zemāk!

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl