Komentāri

Pirmdienas vakarā pie TV skatītājiem nonāca intrigām bagātā TV šova Precētie pret brīvajiem nu jau sestā epizode. Tajā mīlestības meklējumos devās šarmantā medicīnas studente no Ludzas – Kristīne.

Savā pēdējā trešajā raidījumā Kristīne tikās ar talantīgo, bet aizņemto Jāni. “Tu esi pirmais, kurš mani randiņā saraudina,” no smiekliem nespējot vadīt asaras, bija spiesta atzīst Kristīne. Interesanti, ka tikpat smieklīga situācija šķita puiša draudzenei, kura blakus istabā ķiķināja abiem līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, nav īsti skaidrs, kas tieši pārītim lika tik gardi smieties, bet, visticamāk, tas saistīts ar jociņu par puiša pagatavoto garšīgo vafeli, kas rosinājusi divdomīgas frāzes.

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl