Komentāri

Mākslīgi ziedi, erotiska masāža un randiņš garāžā – šādi trīs randiņos šovā Precētie pret brīvajiem tiek lutināta septītā raidījuma galvenā varone – brīvā meitene Baiba. Viens no šova dalībniekiem raidījuma izskaņā nāks klajā ar paziņojumu par sieviešu psiholoģiju.

Baibai pirmais randiņš ir ar brīvo puisi Dairi (33). Viņš meiteni sagaida ar mākslīgajām rozēm. Tam ir savs izskaidrojums: ”Dzīvas rozes tikai septiņas dienas turas.” Ziedi uzreiz tiek iekārtoti vāzē, un abi ķeras pie maltītes. Meitene atzīst, ka ēd visu, taču uz vīna glāzi gan nav pielaužama. ”Dairis pats alkoholu nelieto, bet izskatās, ka viņu grib piedzirdīt,” notiekošo vērojot monitorā, komentē Daira draugs Māris. ”Ja tu tik uzstājīgi man piedāvā, tad es iedzeršu,” saka Baiba, kurai nav pieņemams, ka vīrietis nevilcinoties nespēj atbildēt, vai viņam ir bērni vai nav. To, ka viņam ir bērns, Dairis atzīst pēc vairākkārtējas pārjautāšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājums par to, kādas meitenes Dairim patīk, izsauc nākamās ugunis. Daira sapņu sieviete ir tāda, kas sabiedrībā atšķiras no tā, kāda ir mājās – sabiedrībā viņai jārada lepnas un iedomīgas dāmas iespaids, bet mājās jābūt mīļai un jaukai. Baiba atzīst, ka puisim vieglāk būtu atrast vienradžainu poniju nekā tādu meiteni. Viņa tāda neesot. Pēc Daira tirdīšanas, kāda tad īsti Baiba ir, meitene kļūst nikna: ”Te ir psiholoģiskais šovs? Man tūlīt uzsprāgs smadzenes. Es iedzeršu vēl bišķiņ.”

Sarunas kļūst pavisam skarbas, tas jau vairs nav nekāds randiņš. Kamēr Dairis steidz pēc padoma pie drauga, Baiba vannasistabā uziet zobu birsti un matugumiju, kas viņā rada aizdomas. Viņš gan atrunājas, ka tā esot viņa māsiņas zobu birste. Dairis šķiet samulsis un meitenei piedāvā masāža – varbūt beidzot atslābs. Abi vienojas par masāžas seansu kaut kad nākotnē… Tomēr, izejot pa durvīm, Baiba ir pretējās domās: ”Es ar viņu negribu masēties. Es negribu, lai viņš masē mani, negribu masēt viņu. Es negribu, lai mūsu miesas trinās. Es negribu.”

Foto

”Kā sacīt jāsaka – iesim uz pilnu banku,” pirms randiņa ar Baibu atzīst Oskars (33), kurš laulībā nodzīvojis 12 gadus. ”Mēs esam izrunājuši, ka var darīt visu līdz vienai noteiktai robežai. Viņam šodien atļauts viss, viņš šodien ir brīvs,” saka Oskara sieva Evita, paskaidrojot, ka vīram ļāvusi līst meitenei zem brunčiem, pieskarties, bučoties, tikai, lai nav seksa.

Randiņā sākumā jau jūtama Baibas labvēlība Oskaram, kurš randiņu izkārtojis savā pirtiņā. Tikmēr sieva bažījas, vai izdosies meitenei piemānīt: ”Viņa izskatās tāda gudra.”

Pēc pirmajiem kontaktiem Oskars par Baibu ir sajūsmā: ”Foršiņa – gan izskats, gan raksturs, runas veids. Viss. Superīgs cilvēks. Tiešām super.” Tikmēr Evita jūtas pašpārliecināta: ”Viss būs kārtībā. Nebūs man jāsarkst, jāķer galva, jānervozē.”

Oskars – profesionāls pirtnieks – laiku lieti netērē un Baibai piedāvā masāžu. ”Interesanti, vai viņš palīdīs zem biksītēm vaigus sasmērēt?” nosaka Oskara laulātā draudzene. Pēc pirts procedūrām Oskars Baibu turpina lutināt ar spirdzinošu dzērienu. Ar to vēl viss nav beidzies – puisis uzkarsējis baļļu ar ūdeni un šķiet, arī pats ir pamatīgi iekarsis. Oskars nezaudē ne mirkli, un Baiba tiek apčamdīta no visām pusēm un visās vietiņās.

Pēc randiņa šova Precētie pret brīvajiem galvenā varone atzīst, ka puisis nav no kautrīgajiem: ”Vai nu viņš ir profesionāls pirtnieks un to dara katru nedēļu, vai arī patīk rokas palaist, kamēr draudzene neredz, vai arī es viņam baigi iepatikos.” Oskars taisnojas, ka randiņā nekas erotisks neesot bijis: ”Es vienkārši normāli noskrubēju visu augumu. Labi, precīzāk pateiksim tā: krūšturī ielīdu, noskrubēju krūtis.” Baiba atklāj, ka pāris ķermeņa daļas vēl palikušas neizzinātas un vieš cerību, ka nākamajā randiņā to varētu labot…

Video: lielākā uzdrīkstēšanās šovā – randiņš pirtī ar čamdīšanu

Baibas trešais randiņš ar aizņemto puisi Aivi (32) notiek garāžā. Viņa draudzene Madara, kura ir abu otrā bērniņa gaidībās, draugam randiņā ļāvusi pakoķetēt, pasmaidīt. ”Klēpī gan es negribētu, lai paņem. Bet es domāju, viņa runa un komunikācija būs tāda, ka meitene noticēs, ka viņš ir brīvs,” pāra stratēģiju atklāj Madara.

Ēdot picu un runājot par motocikliem, Baiba Aivi izaicina kaut ko uzdziedāt. Puisis nesamulst un bliež uz pilnu skaļumu – Zilo lakatiņu no Eduarda Rozenštrauha repertuāra. Lai gan Aivis vairākkārt atkārto, ka šajās mājās sievieti neatradīs, Baiba tomēr kļūst domīga un jautā, vai ņemtu viņu līdzi uz moča. Abi samērās augumiem un secina, ka Baiba ir atbilstoša. Lai gan abu starpā nemana maigus pieskārienus, Aivja draudzene priecājas par mīļotā spēli. ”Es noticētu visam, ko tu stāsti, manuprāt, tā meitene noticēs tev,” Aivim komplimentus velta Madara.

”Patīkams, jauks puisis, stingrs rokasspiediens. Es nezinu, vai viņš īsti zina, ko viņš grib no dzīves, bet tas, ka viņam patīk moči, tas ir noteikti,” pēc randiņa ar Aivi secina Baiba un atklāj, ka pēc visiem trim randiņiem divus puišus vēl nav ”atkodusi”.

Izšķirošajās vakariņās Baibai lēmums jāpaziņo skaļi. Viņasprāt, precētie ir Dairis un Oskars. Pēc ilgiem laikiem šovā Precētie pret brīvajiem uzvaru svin precētie, un Aivis un Madara iedvesmojošiem pirkumiem balvā saņem dāvanu karti 1000 eiro vērtībā no tirdzniecības centra Spice.

”Škrobe ir. Bet ko darīt?! Jāiet tālāk, jāsmaida!” zaudējumu komentē Baiba. Tikmēr šova brīvais puisis Dairis nāk klajā ar paziņojumu: ”Šis šovs pierāda: ja tu nemelo, ja tu esi atklāts, tad tev nekas saistībā ar sievietēm nenotiek. Sievietēm vajag vienkārši meļus!”

Video: Baibas “aplauziens” pēdējās vakariņās

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl