Komentāri
Toretto par šovu: “Sievietēm ar intuīciju ir ļoti sūdīgi!”
Foto: no Edgara Toretto privātā arhīva

Kanālā TV3 apgriezienus vēl tikai uzņem attiecību šovs Precētie pret brīvajiem. Kamēr dzelzs karsta, tikmēr portāls Skaties.lv sazinājās ar seksa ekspertu Edgaru Toretto, lai viņš komentētu pāris pikantu jautājumu šajā sakarā.

Viņas pašas ir vainīgas!

Bijušajam TV Zvaigznes dalībniekam, kurš nereti publiski izsaka savu viedokli par attiecībām un seksu, jautājām, kāpēc, viņaprāt, šovā brīvās meitenes tendenciozi izvēlas tieši aizņemtos puišus? “Pats šovu paskatījos tikai vienu reizi, jo nebija īsti laika tam. Pēdējā laikā esmu ļoti aizņemts ar savu attiecību kārtošanu, jo nevaru saprast vienu lietu – tu kādam citam vari palīdzēt ar padomu, bet pašam savējās ir lielas problēmas. Vot, likumsakarība,” domīgs ir Toretto. “Es to sauktu par karmu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņaprāt, sievietēm piemīt lieliska intuīcija. “Bet nekādā gadījuma tā intuīcija nav tendēta uz attiecībām. Ar šāda veida intuīciju ir ļoti sūdīgi,” smīn par seksa ekspertu dēvētais jaunietis, kurš uzver, ka šādās situācijās vainojamas pašas sievietes, jo, iekrītot uz naiviem vīriešiem-aktieriem, kuri prot notēlot savu lomu. “Viņas grib ticēt, ka attiecības ir perfektas no aizņemtā džeka puses. Efektiņš un lielāka kaisle ir “laist” ar aizņemtu čali nekā ar brīvu. Un šis gadījums ar tām meitenēm to parāda. Pašas vainīgas!” skarbs savos izteikums ir Edgars.

Foto: Precētie pret brīvajiem – neveiklais bildinājums

Sievietes kaislīgi jārauj aiz matiem un jāmīl!

Šovs, vismaz pirmās sērijas, rada iespaidu, ka aizņemtās meitenes ir īstas raganas. Edgaram jautājām, vai Latvijā patiešām ir tāda situācija? “Protams, šī uzspēlētā drāma ir tikai tāpēc, ka to rāda TV. Manuprāt, tā ir tāda izrādīšanās vairāk,” pārliecināts ir Toretto, kurš pie šā jautājuma kļuva nedaudz domīgs. Viņš uzskata, ka Latvijā vispār nevar saprast, kā īsti ar tām sievietēm ir. “Ko viņas īsti grib, viņas pašas nezina! Grib būt raganas, bet nesanāk. Sanāk būt tikai par aitiņām, bet, kad nonāk pie lietas, tad metas virsū kā tādas vilcenes un plosās. Latvijas sieviete ir neprognozējama,” nāk klajā ar apgalvojumu Toretto. Viņām esot prāts un loģika, ko vīriešiem nesaprast. “Bet – ko tad īsti viņām vajag? Seksu, ģimeni? Naudu, luksusa automobiļus? Šis viss slēpjas vienā vārdā – Latvijas sieviete! Sieviete ir jāmīl ar emocijām, jārauj aiz matiem, kaislīgi to darot! Mīlot! Lai viņas pa kreisi nestaigā. Es laikam sliktais puika, kurš tendēts uz ģimenes dzīvi,” atzīstas Toretto, kurš jau kādu laiku ir attiecībās. Tikai viņš par to skaļi nevēlas runāt, jo tā viņam ir svēta lieta. “Jo mazāk kāds zina, jo labāk!”

Foto: Edgars Toretto darbībā

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl