”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanas sērijā startēja arī kāds pāris no Smiltenes – Inga un Ansis. Lai gan meitene spēlē stāstīja par alkohola problēmām Smiltenes rajonā, tie izrādījušies veikli meli, lai apvestu ap stūri Andreju. Vēl vairāk – Inga un Ansis alkoholu nemaz nelieto!

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • Tavs vārds

  Tavs vārds

  Smiltenietei pārmetat zobu izskatu, bet Elenas izģērbšanās ir nieks? Varēja redzēt, kā pieglaimojās tam vīrietim, piespiedu kārtā. Bet ko tik naudas dēļ neizdarīs.. Protams, galvenajam varonim visvieglāk noticēt, ka ja skaista tad aizņemta, ja parastāka, tad vēl var padomāt.
  Varu no dzīves pateikt, ka daži zobi mutē ir arī cilvēkiem, kas nekad mūžā nav dzēruši alkoholu. Un ne jau veciem večukiem, bet cilvēkiem ap 40 gadiem. Jā, neticami, bet nevajag saistīt dzeršanu ar zobu kopšanu. Konkrēts pāris, vīrs un sieva. Vīrs kopš jaunības dzer, bet gandrīz visi zobi ir. Sieva nekad nedzer, nepīpē, bet ir tikai puse zobu (netīra, jo slinkums). Un abi normāli cilvēki, strādā, ir ģimene. Ne vienmēr dzērājiem būs izkrituši zobi, tāpat arī nedzērājiem skaisti zobi. Cilvēka higiēna ir kaut kas viens un dzeršana ir citam atkarība, citam vaļasprieks, kā nu kurš to sauc. Tad varētu arī teikt, ka dzērāji jau nemazgājas, bet sejā ne visiem ir ierakstīts "tas dzer, bet tas jau nemūžam".
  • aga

   aga

   Narkomaniem zobi birst, hepotitu utt slimibu nesatajiem.Nav jau obligati jadzer.Katram savi iemesli, bet nu skumji, ka jauniba zobu nav.
 • zuze

  zuze

  būtu vinnējusi,tad būtu spēļu automātos ko ielikt vairāk,ko tagad,nav piķa!pati komentāros sevi slavē,viņi ir arī lieli izkrāpēji,kādi izskatās visu naudu nospēlē automātos!
 • Smilteniete

  Smilteniete

  Ikdienā strādāju veikalā kur Inga iepērkas diezgan bieži, šo gadu laikā neesmu redzējusi nopērkot nevienu pudeli!!!! Protams, izskats varbūt ir maldinoš
 • Dora

  Dora

  ārprāts.....to smiltenieti vajadzēja vispirms aizvest pie zobārsta,lai saved kārtībā savus zobus,ar tādu muti pie čaliem,un vēl nedzerot!!!! Tas Ansis pēc skata jau pēc bomža izskatījās un arī zobi,...zobu birstīti nebija redzējuši kopš dzimšanas......fui.....gribēja naudiņu,lai varētu atkal skaisti notrallināt...
 • oi oi

  oi oi

  Omg,tas ir śovs! Ja reiz piesakies śovà,tad spèlè to,saceri stàstus un dari sev neierastas darbìbas! Bet śinì śovà ir tà...tie,kuri mèğina vairàk spèlèt vai padarìt śovu interesantàku(ar producentu starpniecìbu pàrsvarà) śie personàżi tiek nolikti un apspriesti! Ehhh,paskatieties àrzemju śovus un sapratìsiet,kàdam tam jàbùt!
 • oi oi

  oi oi

  Nu gan! Komentàri ! Vai tàda veda bućośanu var nosaujt par bućośanos? Tas ir vispàr śovs,tàtad ir jàbùt kàdai bombai! Bet LV lìdz tam vèl taaaaaaluuu! Visi saśèrojuśi śo raidìjumu.Noskatìjos...un pilnìgi nekàda śova tur neredzèju....Smieklìgi..
 • Kaspars.

  Kaspars.

  Pēc šova Ingucim pat tas viens zobelis nav,Ansis gan jau ielika vienu..
 • zinosais

  zinosais

  zinu daudzus kuriem ir problemas ar alkoholu un nemaz nepateiksi pec skata,tapec ja cilvekam nau naudas pa ko to izdarit ir diezgan nozelojami teikt ka dzeraji.pieejat reiz pasi pie spogula un kartigi apskataties, jo ari jus nesat ideali un ,ja jums aizskar, ta fraze, ka visi dzeraji, tad varbut tadi ari esat ,gan jau nemat tapat ieksa ,ka tagad ta cepaties.ja pasi esat tik sveti un nedzerat ,tad jau nav pa ko trakot.un neaizmirstat to ka dzive visadi gadas un ari jus nesat iznemums,jus jau nezinat kas ar jums notiks rit,tapec pievaldat savas jelas mutes.protams nebija diez ko gudri piedalities viniem bet .ka ir. ir nejau jums par to lemt,laiku atpakal nepagriezisi un kludas neizlabosi.
 • Bàc

  Bàc

  piedalījās šovā lai beidzot žokli sakoptu, un ne tikai... romam latviešu valodiņu skolā neiemācīja- tikai pī...
 • Princesse

  Princesse

  Zel, ka naudu nevinneja, varetu "redeli" ielikt! Traki, ka sadi neizglitoti lautini, zinot, ka uzvesties nemak, izskatas sausmigi, dzivo kaut kada........vel iet un blamejas! Pec tam vel telo slavenibas un sniedz intervijas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!