4 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem pēdējā raidījumā viens no puišiem randiņa vidū negaidīti izstājas no spēles. Vai šāds pavērsiens aktīvajai un mērķtiecīgajai Sintijai atvieglos izvēli, kurš ir brīvais un kurš aizņemtais puisis, un ļaus uzvarēt šovā?

Pirmais Sintijas randiņš ar aizņemto puisi – skolotāju Aināru (27), kurš spēles ietvaros nolēmis mainīt vārdu un kļūt par Robertu. Randiņš remontējamajā dzīvoklī gan iesākas stīvā gaisotnē. Komunikablais un izskatīgais Ainārs atdzisušo picu steidz uzsildīt ar celtniecības fēnu, un Sintija atdzīvojas. Tikmēr viņa draudzene Līga, kura randiņa gaitai monitorā seko, atrodoties bēniņos, norāda, ka viņas draugam ne visai patīk tāda pārspīlēta ķiķināšana. Sintija pamanījusi, ka Ainārs necenšas izlikties labāks nekā ir patiesībā. Tas vieš cerību, ka Ainārs meiteni ir savaldzinājis. ”Viņš diezgan labi viņai ”brauc pa ausīm”,” priecājas Līga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Sintija nav ar pliku roku ņemama – viņa gatavojas puisi pārbaudīt… franču stilā. ”Viss, kas saistās ar Franciju, ir ļoti romantiski,” norāda Sintija. Tikmēr Līga bažījas, vai Sintijai padomā franču skūpsts. ”Es domāju, ka tas noteikti nenotiks,” pārliecināta Aināra draudzene. Sintijai padomā kas cits – viņa Aināram uzdod ar vārdnīcu palīdzību sameklēt trīs romantiskākās frāzes franču valodā. Pēc neveiklās franču valodas stundas Ainārs nolēmis likt lietā savus patiesos talantus un Sintiju pamatīgi šarmē ar reperu Armanda un Žaka no S’T’A’ mīlas balādi Vienmēr tu ģitāras pavadījumā. Tas, šķiet, ir pēdējais, kas ”aizslauka” Sintijas aizdomas, jo pēc randiņa meitene paziņo, ka viņai šķiet, ka Ainārs ir brīvs.

Foto

Otrais Sintijas randiņš ir ar brīvo puisi Kārli (27). Viņam prāts nesas uz pikantām izklaidēm. Tomēr Sintijai padomā kas cits – viņa apņēmusies ielūkoties puiša plānotājā, kurš, kā izrādās, ir automašīnā. Kamēr Kārlis cilpo tam pakaļ, Sintija izokšķerē dzīvokli un uziet pāris priekšmetus aizdomīgi rozā krāsā. Kārlis samelo, ka rozā ir viņa mīļākā krāsa, jo atgādinot sieviešu lūpas. Izskatās, ka Sintija nav noticējusi nevienam Kārļa vārdam. ”Man šķiet, ka vīrieši ir ļoti slikti meļi. Tad, kad viņi melo, viņi mulst. Šķiet, ka arī šis puisis bija samulsis,” vērtē Sintija. ”Ja viņa netic tam, ko tu stāsti, ka dzīvoklis nav tavs, sāc muldēt. Melošanas brīdī tu biji vismierīgākais,” Kārli iedrošina viņa labākā draudzene Elīna. Kārlis deserta baudīšanas laikā nodomājis meiteni pārsteigt ar skūpstu, tomēr mēģinājums ”izgāžas”. Skūpsts tomēr notiek, kad abi jau atvadās. ”Ja viņš būtu brīvs, es varbūt neatteiktu vēl kādu randiņu, ja viņš nebūtu tik traki sanervozējies. Tad es uzzinātu, kāds viņš ir patiesībā,” Kārli pēc randiņa vērtē Sintija.

”Edgara uzdevums ir sakoļīt meiteni. Es domāju, viņam ļoti labi sanāks,” pārliecināta trešā randiņa varoņa bohēmista Edgara (45) draudzene Linda. Lai gan pats Edgars atzīst, ka viņa mīļotā ir ļoti greizsirdīga, Lindai ir savs stāsts: ”Es viņu turu saitītē. Viņš izstaigājas un atnāk vienmēr atpakaļ, tāpēc es tā mierīgi… , jo bez emocijām arī nevar dzīvot.”

Edgara vietā Sintijai durvis atver šveicars, kurš gādās arī par pāra apkalpošanu, tikmēr pats puisis meiteni sagaida 19. gadsimta apģērbā. Sintija ir pamatīgi samulsusi. Arī Edgara stāstījumi par paralēlām realitātēm un eksistenciālām lietām meitenei skaidrību nevieš. ”Mani interesē, kurā brīdī viņš viņu nokaitinās ar nekā nepateikšanu,” randiņu vērojot monitorā, vērtē Edgara draudzene. Sintija nolēmusi vēlreiz izspēlēt uzdevumu ar franču valodas vārsmām. Uzdevums Edgaram neiet pie dūšas, tā vietā viņš apņēmies Sintijai uzrakstīt garu dzejoli latviešu dzimtajā valodā, ko vēlāk ģitāras pavadījumā nodziedās. Kamēr top vārsmas, Sintija apņēmusies paokšķerēt. Lai gan Edgars teic, ka neesot nekā slēpjama, Linda priecājas, ka vismaz vibrators aizvākts no acīm. Tomēr par vīrieša attiecību statusu liecina kāda grāmata ar mīļajai Lindiņai veltītu ierakstu… Varētu šķist, ka Sintija vīrieti ir atmaskojusi, bet Edgars mīļotajai sāk gausties par apbēršanu ar praktiskas dabas jautājumiem. ”Viņa vispār par garu pasauli neko nezina. Par numeroloģiju un ezotēriku viņa neko nesaprot,” Sintiju kritizē Edgars. Draudzene steidz viņu mierināt, ka viņas mērķis nav saprast: ”Viņa atnāca tevi atkoļīt. ”Es viņu uztveru kā jukušo mākslinieku, bohēmistu. Es domāju, ka man šajā brīdī jāpaļaujas uz savu intuīciju,” trešā randiņa varoni vērtē Sintija. Tomēr viss notiek vēl vienkāršāk – Edgars nāk klajā ar paziņojumu: ”Pozicionējam tā, ka viņa mūs ir ”atkodusi”, ka mēs esam laimīgs pāris, mums mīlestība ir svarīgāka par naudu.” Un izved savu draudzeni atrādīt Sintijai, līdz ar to brīvās meitenes iespējas no viens pret 33 samazinās no viens pret 50. ”Es piedāvāju visiem klātesošajiem pacelt glāzes par to, ka mīlestība svarīgāka par naudu,” teic Edgars, bet Latvijas iedzīvotājus aicina naktīs nodarboties ar baudām, kaut vai reizi nedēļā.

Video: puisis negaidīti izstājas no spēles

Edgara negaidītā izstāšanās no attiecību spēles Precētie pret brīvajiem Sintijai pamatīgi atvieglo izvēli. Un meitene nekļūdās. Pēc viņas domām, brīvais puisis ir Kārlis. Sezonas noslēguma spēlē skaistu uzvaru svin brīvie, un Sintija un Kārlis saņem dāvanu karti 1000 eiro vērtībā no tirdzniecības kompleksa Spice.

”Man mērķis nebija šeit iepazīties, bet atkal gribējās sajust uzvaras garšu, un tā ir ļoti garšīga,” atzīst Sintija.

TOP komentāri

 • Pudeles korķis
  +6 +6 0

  Pudeles korķis

  Edgars cīnās ar kompleksiem, tēlojot mākslinieku. Tarakānu pilns tips, un švaks valdzinātājs.
 • Anna
  +4 +4 0

  Anna

  Tas kurš izstājās saprata ka nav tik spējīgs kā pašam likās. Dīvains tips.
 • Mīļotā meitene
  +3 +3 0

  Mīļotā meitene

  Pareizi būtu, ja vispār nebūtu pieteicies, bet tagad izgāzās pēc pilnas programmas. Saprata, ka brīvā meitene ir gudrāka par viņu, un asti ierāvis kājstarpē, puisis, krietni pačīkstējis, padevās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl