13 komentāri
Precētie pret brīvajiem: laulātie pāri kaldina melus, lai apmānītu brīvo meiteni
Foto: publicitātes foto

Kanāls TV3 piedāvā Latvija vēl nebijušu attiecību spēli – Precētie pret brīvajiem. Tā būtība ir šāda: jaunai un brīvai meitenei jāsatiekas ar trim vīriešiem – diviem precētiem, vienu neprecētu – un jānosaka, kurš ir brīvs. Divi no viņiem, protams, arī stāsta, ka ir brīvi. Šovakar, 4. aprīlī, plkst. 21.00 TV3 ir skatāms jaunais raidījums, bet Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu šovā – kāda būs precēto pāru stratēģija, lai apmānītu brīvo meiteni.

Katram no pāriem ir sava stratēģija. Gints, kurš jau ir aizņemts, atklāja, ka centīsies mānīties, cik vien spēs, kā arī mēģinās pielabināties ar kaut ko gardu, ko ir pagatavojusi viņa sieva Rita. Viņa gan atklāj, ka diez vai tur kas gards būs sanācis, jo maltīti vīra randiņam ar svešinieci ir gatavojusi bez jebkādas mīlestības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savukārt Natālija un Dairis savu melu stratēģiju kaldināja, cerot uz vīrieša atraktivitāti. Daira sieva uzskata, ka viņš ikdienā spēj būt gana brīvs un interesants, lai piesaistītu sev uzmanību.

Video

FOTO: šova pāri-dalībnieki

TOP komentāri

 • Liene
  +10 +10 0

  Liene

  Šausmīgi, kā ģimenes cilvēki "pelna naudu" ar meliem un vēl ar bērniem filmējas. Sak, skat cik jauki tētis ar māmiņu melojot un pazemojot citu cilvėku naudiņu nopelnija, priecāsimies....
  Diezgan bėdīgi mums ar to morālo nostāju.
 • Katrīna Ose
  +8 +8 0

  Katrīna Ose

  Nu man jau šķita, ka sievas kā vārnas. Melošana ir melošana. Var jau "piesegties" zem šova un spēles vārda... taču izskatījās visnotaļ zemiski. Varēja jau redzēt sejā tam nabaga vīrietim, kuru izvēlējās, ka nejūtas komfortabli, lai gan kaut kā centās attaisnoties (pierādās ka ģimene un bla bla). Ja tā godīgi, tad tās ģimenes sevi vairāk pazemoja kā tā meitene ar zeķbiksēm un bantītēm.
 • Laro
  +7 +7 0

  Laro

  Noskatījos šovu... kauns! Liels izbrīns par sievām, it sevišķi par to, kura nepārtraukti piesauca māti Terēzi. Bet Terēze saka "Mīlestība sākas mājās. Ja mēs nemīlam tos, ar kuriem redzamies divdesmit četras stundas, kā mēs varam mīlēt tos, kurus ieraugām tikai reizi? "Varbūt tāpēc tāda nievājoša un naidīga attieksme pret brīvo meiteni? Man tās sievas atgādināja mantrausīgas mātītes, kuras par 10 kapeikām ir gatavas baznīcā nopurkšoties. Nu un iegūtie euro laimi nenesīs. Vienīgi - esiet gatavas uz to, ka kādreiz vīrs patiesi novilks gredzenu, piekrāps un tad nu sāpēs pa īstam:((

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl