”Precētie pret brīvajiem” atklāj sezonu ar īpaši kolorītu pāri no Smiltenes

Jau šovakar TV3 ekrānos ar trešās sezonas kaislībām startēs ”Precētie pret brīvajiem”. Šova veidotāji izlēmuši sākt skaļi – pirmajā sērijā startēs, iespējams, visu laiku kolorītākais pārītis šīs spēles vēsturē – mīlnieki no Smiltenes.

Atpakaļ uz rakstu

57 komentāri

 • Una
 • Jana
 • Labāk mūžu vienam

  Labāk mūžu vienam

  A meitenei reāli nav visi zobi mutē vai tā ēna krīt? Pašai zobu nav bet grib sakarīgo. Apbrīnojama nekaunība. Labāk mūžu vienam nodzīvot, kārtējais debiliķu raidījums, lai sabiedrībai parunāt par svešo veļu. Kāpēc cilvēki negrib saprast, ka dzērājam dzerāja, pieklājīgai sakarīgs. Ābols jau nevar būt pa pusei vesels vai pa pusei sapuvis, vai nu vesels vai nu beigts. Arī beigtie āboli dzīvo, daži pat visu ziemu karājoties ābelē. Vai arī tas viss ir feiks, un režisori rūpīgi piestrādā pie interjera, veidojot šķirbas griestos un aplīmējot ar bērnu plakātiem sienas istabā divu bērnu mātei, itkā tai 12 gadi.
 • liene

  liene

  Vai tiešām nav normālāku cilvēku, kurus izvēlēties raidījumam? Pilnīgs sviests!!!
  • Labāk mūžu vienam

   Labāk mūžu vienam

   Idioti sabiedrībai patīk. Kuram interesē normāli? A tā katrs idiots atpazīs sevi, parēks no malas, un viss būs pa vecam.
 • Sarmis

  Sarmis

  Nav īsti saprotams, no kurienes te saradušies apgalvotāji, ka viņi nav "alkaši". Pirmkārt jau alkoholiķis VIENMĒR teiks, ka viņš nekad nedzer, bet visi pārējie viņam apkārt - dzer! Otrkārt, neatceros reidījumu, kurā būtu bijis vairāk pīkstienu, kā šajā - visi pīkstieni bija uz vienu personāžu, kurš "nekad nav dzēris"... Treškārt, sejās viss jau pateikts. Un vēl tā vide...
  • Zinosais

   Zinosais

   Stulbi spriest par to,ko tu nezini. Katram tie dzīves apstākļi ir kādi ir, bet tas jau nenozīmē ka dzērāji. Es viņus pazīstu tāpēc zinu teikt
 • Sergejs

  Sergejs

  Tā nu gan nav, ka Smiltenē visi ir alkaholiķi. Tas, ka paskatās uz dažiem un visus nosauc par alkaholiķiem tas manuprāt nav normāli. Iesaku pārdomāt savus vārdus televīzijā, lai kādu neaizvainotu.
 • Liepājnieks
 • Anete
  +10 +10 0

  Anete

  Pati izskatās pēc tādas kurai problēmas ar alkoholu.
  Turklāt man būtu kauns kādu no malas vest tādā vidē kur nu vēl rādīt pa visu LV.
 • padomājat ar galvu

  padomājat ar galvu

  Viennozīmīgi labākā sērija līdz šim! Skatījos nenosmiedamās, protams, ka smējos, bet SMEJATIES PIE SEVIS, nevis drukājat šos visus cilvēku pazemojošos komentārus! Nu un ka pateica, ka Smiltenē visi dzērāji? Kuru no jums visiem Smiltenes dzērājiem tas tik ļoti aizskāra lai visu šito sarakstītu. Neandertālieši! Runājot par to komentāru par pakalpojumu sniegšanu - JA MANIEM BĒRNIEM NEBŪTU KO ĒST, UN ES NEVARĒTU NOPELNĪT NEATBILSTOŠA IZSKATA DĒĻ ES NE TIKAI TĀDUS PAKALPOJUMUS VIEN SNIEGTU. TO VIEN DARĪTU KĀ ZĪSTU, LAI BŪTU ko bērnam brokastīs iedot. tāda sajūta ka visi bagāti piedzimuši, sakāt paldies saviem vecākiem, ka skoloja jūs visus te un smadzenes vietā ielika, gudrie komentētāji, jo visiem dzīvē tā nepaveicas. to vien mākat kā gudri dirst te - interneta telpā! Gan kāds jūsu visus skeletus no skapja izķengās, un tad varbūt sapratīsiet - KĀPĒC TĀ NOTIEK AR JUMS, KĀ NOTIEK.
  • dyrai

   dyrai

   izvēlies izteicienus, "gudrā dirs--a ". ar kādām tiesībām vispār tu te atļaujies pati tik gudri plyytiit???? p@dla.
  • Uno

   Uno

   da kas tu tāda esi, lai te norādītu, ko citiem darīt, ko nedarīt. sēdi un paturi savu naidpilno muti ciet. atradusies, spriedelētāja. var redzēt, pēc tava drauzsmīgā komentāra, kā tu visus neieredzi. laikam esi veca, un nevienam nevajadzīga p.
 • Jautrulite

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.