2 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem devītās sērijas galvenā varone Sintija ir jautra gaišmate, kas randiņos gardi izsmiesies un sagādās puišiem ne vienu vien pārsteigumu. Taču kādā no randiņiem puisis uz jautājumiem par attiecībām neatbild, kas meiteni pamatīgi sadusmo.

Randiņš ar Kārli izvēršas par neveiksmīgu skūpstu maratonu. Meiteni aizdomīgu dara vannas istabas rozā plauktiņi, gan dīvains augs uz palodzes, gan grāmata ar mulsinošu ierakstu. Šajā randiņā Sintija nepakautrējas ielūkoties visos skapjos un atvilktnēs, jo galvenais esot uzvarēt, nevis būt pieklājīgai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par īstu piedzīvojumu izvēršas randiņš ar Aināru. Dzīvoklī valda būvdarbu gaisotne, gaisā griežas putekļi, bet picu Ainārs cenšas uzsildīt ar celtniecības fēnu. Kaut arī dzīvoklī nekam nevajadzētu liecināt par to, ka puisis ir aizņemts, Sintija atrod erotisku gultas veļu.

Trešajā randiņā Sintija jūtas kā pasakā un ne velti, jo Edgars viņu sagaida 19. gadsimta apģērbā. Viņš pat ir parūpējies, lai abus apkalpotu šveicars. Edgars randiņa laikā neiztur Sintijas pārbaudījumus un uzdevumus, un randiņa vidū kārtīgi “sacepas”, apgalvojot, ka nekādas naudas dēļ nav gatavs tādu nopratināšanu piedzīvot, un skrien pie draudzenes konsultēties. Taču fināla vakariņās Edgars sagādā apmulsuma pilnu pārsteigumu ne tikai Sintijai, bet arī saviem konkurentiem.

Kā noslēgsies Sintijas randiņi un šovs Precētie pret brīvajiem, skaties jau pirmdien, 30. maijā, plkst. 21:00 TV3 un TVPlay fināla sērijā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl