Melot visas Latvijas priekšā nav vīrišķīgi; sieva gan domā citādāk

Komentāri

TV3 attiecību spēlē Precētie pret brīvajiem brīvā meitene Kristīne un precētais spēles dalībnieks Gints vienojas, ka melot kā šovā, tā arī dzīvē nav labi, bet Ginta sievai Ritai ir cits viedoklis.

Pirmdienas, 4, aprīļa, vakarā TV3 startēja jauna attiecību spēlē Precētie pret brīvajiem, kurā sievas devušas vīriem atļauju savaldzināt citu sievieti. Pirmajā raidījumā uz randiņiem ar trim puišiem – Ingusu, Dairi un Gintu – devās šarmantā un pašpārliecinātā tumšmate Kristīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņa ir atnākusi kā Māte Terēza uz šovu, lai pateiktu visiem vīriešiem, ka melot nav vīrišķīgi. Cēls mērķis,” ironiski spriež Rita. “Tas nebūt nav 1000 eiro dēļ Spicē. Tikai vienkārši pateikt, ka tas nav vīrišķīgi,” turpina Rita.

Tikmēr brīvā puiša Ingusa mājās Kristīne atrod vairākas zobu birstītes, ka brīvajā meitenē rada pamatīgas aizdomas.

Vēl vairāk Kristīne samulst, kad otra precētā vīrieša Daira mājās atrod matu stīpiņu un konfekšu kārbu. Daira sieva Natālija domā, ka nu abi pamatīgi izgāzušies. “Kur bāž savu degunu vispār?! Kas viņai prasīja līst kaut kādā kurpju maisiņā?!” paskarba ir Natālija. Dairim tomēr izdodas izlocīties un kopā ar Natāliju tiek svinēta uzvara attiecību spēles Precētie pret brīvajiem pirmajā raidījumā.

Foto

Video

Lasi vēl