Ko spēles Precētie pret brīvajiem sievas patiesībā domā par vīru skūpstīšanos ar citu?

Komentāri

Attiecību TV spēles Precētie pret brīvajiem sievas Rita un Natālija stāsta, ko domā par vīru skūpstīšanos ar citu sievieti. 

Attiecību spēle Precētie pret brīvajiem TV3 skatītājiem piedāvās ne vienu vien epizodi, kurā sievas vīriem ļaus pārkāpt visas robežas. Paredzams, ka visos deviņos raidījumos ies karsti. Bet ko par vīra bučošanos ar citu sievieti teic pirmā raidījuma precētās dāmas Rita un Natālija?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daira sieva Natālija domā, ka viņas vīrs pietiekami labi izskatās, lai uzreiz varētu apburt spēles brīvo meiteni Kristīni. Viņa neslēpj, ka vīru iedrošinājusi “bliezt uz pilnu klapi”. “Cik nu te var izbliezt! Vairāk par buču vai skūpstu jau viņa nedabūs. Bet es nezinu, kā būs, kad es to redzēšu. Es nezinu. Jo es neko tādu neesmu redzējusi. Un ceram, ka šī būs pirmā un pēdējā reize. Ja tā būs,” skaidro Natālija.

Daudz enerģiskāk, redzot vīra bučošanos ar citu sievieti, varētu reaģēt Ginta sieva Rita, kurai pat būtu vienalga uzvaras gadījumā solītie 1000 eiro. “Negribētos, protams, to visu redzēt. Pagriezīšu muguru, aiztaisīšu ausis…” teic Rita. Viņai pārāk aktīva vēlme bučoties šķistu aizdomīga. “Es nezinu, vai skūpsts ir tas, kas būtu rādītājs. Es pat laikam padomātu otrādāk. Tur pēc situācijas jāskatās. Ja būs, lai jau viņam tiek! Kad tad vēl?!” vīra sānsoli TV skatītāju priekšā vērtē Rita.

Foto

Video

Lasi vēl