6 komentāri

Pirmdienas, 30. maija, vakarā ar negaidītu pavērsienu – bohēmista Edgara paziņojumu, ka mīlestība svarīgāka par naudu, un izstāšanos no spēles – noslēdzās šovs Precētie pret brīvajiem. Ziņģu meistars un muzikants Edgars Skujnieks (46) portālam Skaties.lv skaidro, kādēļ piedalījies šovā un kādēļ randiņš ar brīvo meiteni Sintiju sanācis tik samocīts.

Kamēr vieni šova līdzjutēji Edgara negaidīto izstāšanos no spēles slavē, bet otri peļ, pats dzīves baudītājs sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst, ka šovā Precētie pret brīvajiem nokļuvis nejauši. Izrādās, ka piedāvājums piedalīties attiecību spēlē nācis iepriekšējā vakarā. ”Kāds bija atteicies un lai mēs izpalīdzot. Izpalīdzīgs cilvēks būdams, piekritu. Jau nākamajā rītā pie mums ieradās filmēšanas grupa. Es neparedzēju, ka tas pasākums būs tik skandalozs. Tagad jūtos neveikli un stulbi,” portālam Skaties.lv atzīst Edgars. Viņš norāda, ka šovā esot ”ievilināts” bez līguma ar šova veidotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Precētie pret brīvajiem producente Indra Miziša atzīst, ka šova veidošanas laikā savu draugu, radu un paziņu vidū pēkšņi nācies meklēt jaunu dalībnieku pāri, kuri būtu gatavi stāties sasirgušo vietā. ”Ar varu taču nevienu nevar piespiest filmēties,” norāda Miziša un uzsver, ka arī līgums ar Edgaru ir parakstīts. ”Mēs nevienu nelaižam filmēties, ja līgums nav parakstīts,” viņa akcentē. Tikmēr Edgars pastāv uz to, ka juridiskie jautājumi kārtoti jau pēc filmēšanas…

Foto: Edgara gaitas šovā Precētie pret brīvajiem

”Es pieļauju, ka viens no iemesliem, kādēļ viņš izstājās, ir tas, ka viņam nepatīk, ka liek kaut ko darīt. Viņš ir mākslinieks, kas rāmjos nav ieliekams, kas darīs, kā pats gribēs. Diezgan sarežģīts cilvēks,” šova dalībnieku vērtē Miziša. Pats Edgars sevi šovā pieteica kā dzīves baudītāju, taču portālam Skaties.lv viņš sniedz vārdu salikuma plašāku skaidrojumu – viņam dzīvē visliekāko baudu sniedz kopīga tautas sadziedāšanās, ziņģu dziedāšana: ”Man vistuvākā ir 70., 80. gadu latviešu estrāde – Uldis Stabulnieks, Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Ivars Vīgners un Imants Kalniņš. Laiks, kad estrādes mūzikā valdīja naivisms, kad nelamājās, bet katra otrā dziesma bija par mīlestību. Tāpēc arī raidījumā spēlēju un uzdziedāju.”

Izrādās, muzicēšana šovā nav bijusi nejauša. Ziņģu meistars un muzikants, kā pats sevi dēvē, regulāri rīko tautas kopdziedāšanas naktis – vasarā pie ugunskura, citā laikā – pie kamīna vai sveču gaismā, kas orientētas uz ļaudīm vecumā no 36 līdz apmēram 50 gadiem. Lai uzturētu vieglo līksmes garu, vakara dalībnieki bauda vīnu vai šampanieti, bet erudīciju par vietējo estrādes mūziku ikvienam iespējams pārbaudīt viktorīnās. ”Ja gadās labi dziedātāji, sajūta ir nereāla – kā mazie dziesmu svētki. Tas ir vēstījums, ko vēlējos parādīt šovā,” stāsta muzikants.

Šova skatītājiem nepaslīdēja garām Sintijas pirmais mulsums, ierodoties pie Edgara, kurš randiņa norisei atvēlēto dzīvojamo istabu iekārtojis, iedvesmojoties no Krievijā uzņemtās filmas Meistars un Margarita. ”Tajā telpā var pilnīgi pazust no realitātes, jo nejūt ne ielas trokšņus, ne dienas gaismu,” Sintijas uzvedības iemeslu min šova dalībnieks un steidz paskaidrot, ka ar jaunām meitenēm viņam vispār neesot kontakta. ”Es negribēju cīnīties par naudu, bet vēlējos dziedāt, runāt par teiksmainām lietām. Bet tur sanāca pratināšana, un es šausmīgi ”sacepos”. Viņa bija pilnīgi ”plastmasa meitene”. Es piedevām biju ieskurbis, puspudeli vīnu izdzēris. Protams, es biju pazaudējis realitātes sajūtu. Filmēšana man aizvirzījās otrajā plānā, tāpēc es atslābu un viss sanāca tik neveikli,” skaidro Edgars.

Izrādās, uz ko tieši parakstās, piedaloties šajā attiecību spēlē, Edgars apjautis, jo šova gaitai TV ekrānā cītīgi sekojis līdzi. Kā zīmīgu faktu viņš uzsver, lūk, ko: ”Visās iepriekšējās epizodēs puiši teica, ka viņi ir brīvi, ka viņiem nav draudzenes, lai gan skūpstījās, gāja vannā. Es nevienā brīdī neko tādu nepateicu.” Šova dalībnieks uzsver, ka meitene jautājumu, kas viņu uzvedinātu uz patiesības takas par vīrieša attiecību statusu, nav uzdevusi. ”Ja tu piedalies konkursā, kurā visi melo, atbildei tāpat nav lielas nozīmes,” norāda Edgars.

Abi ar mīļoto Lindu secinājuši, ka sagatavoties šovam nav bijis pietiekami laika. ”Es gribēju uztaisīt jautru, draisku pasākumu – dziesmu un humora šovu skatītājiem. Bet sanāca tā, ka, pirmkārt, vīns man iedeva pa galvu. Otrkārt, tā meitene atnāca tāda… – viņa kā no Venēras, bet es kā no Marsa. Rezultātā situācija bija ļoti samocīta. Galu galā es nelīdu pliks vannā, es ar to meiteni nebučojos, es nemeloju, acīs skatīdamies,” secinājumos par piedalīšanos TV šovā dalās dzīves baudītājs un muzikants, kurš jau drīzumā dziesminieku nakšu rīkošanai nolēmis pieķerties ar lielāku azartu un apņēmību.

Video

TOP komentāri

 • Pudeles korķis
  +4 +4 0

  Pudeles korķis

  Nabags, nevar vēl beigt taisnoties un pārstāt vainot meiteni. Nožēlojams vīrelis, kas neprot zaudēt. Līdz māksliniekam tālu, improvizēt galīgi neprot, meitene ātri iedzina stūrī :D
 • Piespiedu kārtā Rīdzenieks
  +3 +3 0

  Piespiedu kārtā Rīdzenieks

  Vecīt nevajag apvainot meiteni, uzskatu viņa bija ļoti aktīva, atraktīva- pats kā vecs tītars sēdēji savā komforta zonā...
 • kaija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl