Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem noslēguma sērijā brīvā un šarmantā Sintija piedzīvos ierastos trīs randiņus – vienu ar brīvo puisi, bet divus ar precētajiem. Šarmanta viņa ir patiesi, jo ceļā uz tikšanos neatstāj vienaldzīgu pat kādu remontstrādnieku.

Topošā trenere Sintija ir jautra gaišmate, kas randiņos gardi izsmiesies un sagādās puišiem ne vienu vien pārsteigumu. Par īstu piedzīvojumu izvēršas randiņš ar Aināru. Dzīvoklī valda būvdarbu gaisotne, gaisā griežas putekļi, bet picu Ainārs cenšas uzsildīt ar celtniecības fēnu. Randiņš ar Kārli izvēršas par neveiksmīgu skūpstu maratonu. Bet trešā randiņa varonis Edgars sagādā apmulsuma pilnu pārsteigumu ne tikai Sintijai, bet arī saviem konkurentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noslēgsies pirmais šovs Latvijā, kurā sievas ļauj saviem vīriem krāpties, skaties jau šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl