Atklājas, ka Toms “apvedis ap stūri” ne tikai Līvu, bet arī šova veidotājus

22 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem jaunākajā sērijā uzvaru svinēja brīvie – autoservisa īpašnieks Toms Kārkliņš (24)  un studente Līva Meņģelsone (22). Lai gan TV ekrānā izskatījās, ka šis varētu būt stāsts ar laimīgām beigām, nu atklājies, ka šova filmēšana bija pēdējā reize, kad abi redzējušies.

Šova Precētie pret brīvajiem televīzijas skatītāji pirmdienas vakarā bija liecinieki spraigai ”skūpstu stratēģijai” visos trijos randiņos. Tieši brīvais puisis Toms izrādījies kaislīgākais no visiem, meiteni pārsteidzot ar skūpstu, kas ļāva nosarkt pat viņa ”padomdevējam” mīlas jautājumos – draugam, kurš abu randiņam cītīgi sekoja līdzi neklātienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV ekrānā izskatījās, ka jauniešiem ir abpusējas simpātijas un varētu cerēt uz attiecību turpinājumu arī ārpus ekrāniem. Arī šova filmēšanas ”laukumā” radušās aizdomas, ka te kaut kas varētu sanākt, portālam Skaties.lv pastāstīja šova veidotāji. Nu atklājies, ka šova noslēguma filmēšana bijusi pēdējā reize, kad Toms un Līva redzējušies. ”Īsti nepiesaista tas cilvēks. Pēc šova arī nekādus kontaktus neesmu uzturējis,” portālam Skaties.lv atklāj Toms.

Kaislīgais skūpsts, dabiska uzvedība un patiesais paziņojums izšķirošo vakariņu laikā – ja tu izvēlēsies mani, beidzot dzīvē kaut ko vinnēšu un noteikti atnāksim šeit vēlreiz, lai tu vari ēdienu izbaudīt līdz galam – izrādījusies tikai daļa no stratēģijas, lai uzvarētu, jo nekādās vakariņās Līva nav aizvesta.

Tomam gan grūti teikt, cik viņš, skūpstot svešu meiteni, bijis patiess pret sevi. ”Tas pasākums tomēr ir diezgan uzspēlēts un samākslots, vismaz man tā liekas. Ja nebūtu kameru un citu cilvēku riņķī, man šķiet, ka tas viss būtu citādāk,” pārdomās dalās Toms. Jautāts, kādēļ startējis attiecību spēlē Precētie pret brīvajiem, viņš atklāj, ka šovam viņu pieteicis draugs. ”Nekad dzīvē neko tādu nebiju darījis. Vienkārši ieinteresēja, kā tas ir, tāpēc arī piedalījos,” atklāj Toms, kurš varētu pretendēt uz šova Precētie pret brīvajiem labākā meļa titulu.

Foto

Video

TOP komentāri

 • hmm
  +14 +14 0

  hmm

  Neko tādu tekstā nemanīju, kas liecinātu, ka Toms būtu šova veidotājus apvedis ap stūri... Džeks godīgi pateica tak, nebija klikšķis...
 • Frīdis
 • Govīte
  +12 +12 0

  Govīte

  Tā arī nesapratu, kāpēc melis? Vai tad nevar būt variants, ka nav simpātiju?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl