3 komentāri

Attiecību TV spēles Precēties pret brīvajiem 3. sērijā tiks piedzīvots pirmais skandāls, asaras un izskaidrošanās.

Brīvā meitene Diāna nesen piedzīvojusi šķiršanos, bet nu atguvusi dzīvesprieku un cer sastapt jauku, uzticamu un gana romantisku puisi. Kā pati iesmej, tad, strādājot alkohola veikalā, sastapt ideālos vīriešus negadās bieži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Randiņā ar brīvo puisi Armandu pārsteigumu un komisku brīžu netrūks. Randiņš notiks vecāku dzīvoklī, taču Diāna tam neticēs un visbeidzot izrevidēs viesistabu, kur atradīs noslēpumainu lādīti.

Randiņā ar Aivaru Diāna nekautrēsies lūgt puisim atkailināties un likties gultā. Ar to vēl viss nebeigsies, nerātnās izdarības tiks iemūžinātas “selfijos”. To visu redzot, Aivara draudzene piedzīvos pamatīgu šoku.

“Es nezinu, vai balva ir tā vērta, lai tu gultos kails ar sievieti gultā un taisīt tādas bildes. Es nezinu, vai visas pasaules nauda ir to vērta. Man ir pretīgi no tevis šajā brīdī. Konkrēti pretīgi,” Aivara uzvedību komentē viņa draudzene. “Man arī nav ko pateikt. Ies laiks, un tu sapratīsi,” teic Aivars.

Foto

Video

Randiņā ar Ati sarunas neraisīsies līdz brīdim, kamēr viņš Diānai veltīs dzejoli, ko patiesībā sarakstījis mīļotajai draudzenei. Fināla randiņš vainagosies ar bildinājumu. Vai bildinājuma teksts un gredzens būs gana labi?

Skaties šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • pfff
  +2 +2 0

  pfff

  Šis šovs un "Tēta nedienas" pierāda, ka cilvēki 500 eiro dēļ ir gatavi parādīt Latvijai to, kam būtu jāpaliek viņu mājas sienās.
 • Raganina
 • anna panna
  +1 +1 0

  anna panna

  hahhahha.. 500 eu dēļ??? Tiešām??? Latvija nebeidz pārsteigt. Drīz jau būs vēl krutāk par to krievu miljonāra dēlu, kurš par naudu liek cilvēkiem muļķības darīt. Nu taču beidzat nabadzīgajā valstī cilvēkus pazemot, tāpat jau zinām, ka prostitūcija zeļ un plaukst, bet šitā, kad LV viens otru gandrīz pazīst un aizbēgt nekur nevar..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl