Piesakies jaunam telpu pārvērtību raidījumam

3 komentāri
Piesakies jaunam telpu pārvērtību raidījumam
Foto: publicitātes foto

Mājām ir jābūt mūsu personības spogulim un jārada sajūta par to, kas mums patīk. Savās mājās mums ir jājūtas labi, tai ir jābūt vietai, kur atgūstam spēkus un uzlādējamies nākamai dienai. Diemžēl ne vienmēr mums pašiem izdodas šo ”īsto” sajūtu radīt. Dažkārt nepietiekamā piedāvājuma dēļ, dažkārt tieši pretēji – tāpēc, ka piedāvājums ir tik plašs, ka nezinām ko izvēlēties, citkārt finansiālu apsvērumu dēļ, bet vēl citkārt tāpēc, ka visi izvēlētie komponenti kopā nerada īsto saspēli. Tādos brīžos mums gribētos kādu padomdevēju. Kādu, kas zina ko dara un kā tieši ar vienkāršiem paņēmieniem telpai piešķirt dvēseli un atspoguļot telpas saimniekus.

Mums tāds cilvēks ir padomā! Baiba Prindule šovasar nāks palīgā – ar ideju, ar padomu, ar zaļo augu podiņā un ne tikai…, lai mājām piešķirtu dvēseli un ienestu to īsto sajūtu. Ja Tev vai kādam tavam ģimenes loceklim vai tuvam draugam ir telpa, kurai nav nepieciešamas kardinālas būvdarbu pārvērtības, bet gan vienkārši trūkst īstās mājas sajūtas, personības, dvēseles – piesakies jaunajam telpu pārvērtību raidījumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieteikšanās anketa

  • Kas telpā mitinās, kādiem nolūkiem tā tiek lietota (guļamistaba, viesistaba, kabinets, bērnistaba, balkons), kas tai trūkst un kādas pārvērtības gribētos. Kāpēc mums būtu jāizvēlas tieši Tevi.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl