Komentāri
Un šovs var noslēgties! Mums ir pēdējās “Dziesmu puzles” uzvarētāja
Mūziķu privātais arhīvs

Muzikālākais un skanīgākais raidījums “Mūsu labākās dziesmas” ir noslēdzies ar “Putnu balles” skaistākajām melodijām. Vairāki tūkstoši cilvēku pierādīja savas zināšanas “Dziesmu puzles” spēlē un tika pie vērtīgām balvām.

Lai gan raidījums jau ir noslēdzies, Skaties.lv ir noskaidrojuši pēdējās “Dziesmu puzles” uzvarētāju, kura pareizā secībā sarindoja grupas “Putnu balle” dziesmas. Šoreiz skaistās un kvalitatīvās austiņas iegūst Loreta L. Apsveicam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan balvas savus īpašniekus jau ir atradušas, visiem joprojām ir iespēja pareizā secībā sarindot Latvijā mīlētāko grupu dziesmas un nobalsot par savu mīļāko kantri grupu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl