Komentāri

Jau šovakar kanālā LNT un tvplay.lv būs vērojams ceturtais Mūsu labākās dziesmas raidījums, kurā piedalīsies jau labi zināma un leģendāra grupa. Visiem skatītājiem ir iespēja iesaistīties, saliekot pareizā secībā kādas slavenas un Latvijā mīlētas grupas dziesmas.

Arī šoreiz Dziesmu puzli pareizā secībā sarindoja vairāki dalībnieki, tāpēc uzvarētēju noteicām ar izlozes palīdzību. Sirsnīgi sveicam trešo uzvarētāju Ingunu T. Inguna savā īpašumā iegūst lieliskas austiņas, kuras turpmāk ļaus latviešu labākās dziesmas klausīties vēl kvalitatīvāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpini piedalīties konkursā un šoreiz pierādi savas zināšanas par leģendārās grupas Apvedceļš labākajām dziesmām, kura šovakar viesosies Mūsu labākās dziesmas raidījumā. Jau plkst. 21:10, nenokavē!

Saliec Dziesmu puzli!

Tikmēr vari noklausīties Apvedceļa kopdarbu ar Transleiteri, patīkamu klausīšanos!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl