Komentāri
Noskaidrota grupas “Eolika” “Dziesmu puzles” uzvarētāja

Muzikālais šovs “Mūsu labākās dziesmas” joprojām skatītājiem ļauj izdziedāt leģendāru grupu dziesmas un piedalīties aizraujošā spēlē “Dziesmu puzle”. Iepriekšējā raidījumā bija iespēja tikties ar Latvijā mīlētu grupu “Eolika”.

Skaties.lv ir noskaidrojis, kura “Eolikas” fane šoreiz ir tikusi pie skanīgām un elegantām austiņām. Apsveicam Ivetu A.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt šoreiz “Dziesmu puzle” dod iespēju visiem grupas “Klaidonis” faniem pierādīt savas zināšanas un salikt pareizā secībā leģendārās grupas dziesmas, kas ļaus arī tev iegūt stilīgās austiņas.

Jau šovakar plkst. 21.10 ieslēdz LNT, lai uzzinātu faktus, kurus, iespējams, iepriekš nezināji par grupu “Klaidonis”, kā arī neaizmirsti pārbaudīt, cik liels grupas fans esi tu!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl