Komentāri

Kā jau ik nedēļu, arī šoreiz šovā Mūsu labākās dziesmas tika aicināta Latvijā mīlēta un atzīta grupa, šoreiz tā bija Labvēlīgais tips. Labvēlīgā Tipa dziesmas izpildīja jau atzīti solisti – Roberts Pētersons, Mārtiņš Strods, Laura Raila, Nikolajs Puzikovs, Rikardions.

Grupas līderis Andris Freidenfelds pastāstīja, ka grupa tika izveidota tāpēc, ka pārējo grupu repertuārs, izskats un uzvedība aizkulisēs Labvēlīgajam Tipam nepatika. Tāpat Normunds Jakušonoks paziņoja, ka Labvēlīgā Tipa sastāvā ir bijuši visi labākie Latvijas izpildītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rikardions atklāja šovu ar grupas pirmo dziesmu Džins ar toniku, kura ir ierakstīta arī vācu valodā. Šovu turpināja Nikolajs Puzikovs ar Labvēlīgā Tipa populāro dziesmu Alumīnija Cūka, kura, kā atzina Fredis, jau ir “līdz kaklam”.

Foto: F64

Foto: F64

Andris Freidenfelds, grupas Labvēlīgais tips līderis

“Esmu laimīgs par katru ballīti, kurā šī dziesma nav jādzied,” atzina Fredis, “tas ir sūds, bet kačā.”

 

Laura Raila izpildīja Labvēlīgā Tipa dziesmu 10.tramvajs, kuru “visi pārdaugavieši mīl,” tā Normunds Jakušonoks.

Savukārt Roberts Pētersons izpildīja grupas dziesmu Es nav redzējis tevi jau sen. Bet šovu noslēdza Mārtiņš Strods ar grupas slaveno dziesmu Pīrādziņ, nāc ārā, kuras vārdus Fredis izdomāja, izbraucot ar mašīnu trīs kvartālus.

Grupai nākamgad paliek jau 25 gadi, tāpēc grupas dalībnieks Ģirts Lūsis sola, ka “pāris reizes padziedās”.

Grupa šoreiz nolēma galveno balvu no Latvijas Hipotēka 150 eiro vērtībā piešķirt Robertam Pētersonam, kurš atzinās, ka tieši Labvēlīgā Tipa dziesmas viņam ir visgrūtāk nodziedāt.

Arī tu vari piedalīties Mūsu labākajās dziesmās mēģinot salikt Dziesmu puzli ar Labvēlīgā tipa dziesmām.

Gribu salikt Dziesmu puzli!

Video: dziesma Alumīnija cūka

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl