Komentāri

Kā jau katru piektdienas vakaru, arī šoreiz šovā ”Mūsu labākās dziesmas” būs iespēja noklausīties kādas Latvijā mīlētas grupas dziesmas. Šoreiz savu dziesmu krājumu jaunajiem censoņiem uzticēs grupa “Putnu balle”, kura latviešiem asociējas ar mazajiem, skanīgajiem dziedātājiem no “Dzeguzītes”. Kā ierasts, slēdz LNT plkst. 21.10 un uzzini aizkulises par grupu “Putnu balle”. Tikām mums ir jaunumi ”Klaidoņa” sakarā.

Skaties.lv ir noskaidrojis uzvarētāju Dziesmu puzles spēlē, kurā pareizā secībā bija jāsaliek grupas” Klaidonis” dziesmas. Vislabāk ar uzdevumu veicās Gintai P., kura savā īpašumā ir ieguvusi burvīgas austiņas. Apsveicam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies pārbaudīt savu veiksmi un zināšanas par grupas “Putnu balle” dziesmām, tad tev to ir iespēja izdarīt šeit. Iespējams, ka tieši tu būsi nākamais uzvarētājs un turpmāk varēsi baudīt izcilu skaņas kvalitāti jaunajās austiņās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl