Mīlestību TV eksperimentā meklē gan māte, gan dēls

9 komentāri

Raidījuma Bez Tabu eksperimentam Pirmais skūpsts pirms gada pieteicās pirmsskolas skolotāja Inga un tehniķis Ainārs. Abi pēc eksperimenta nu jau gadu ir kopā. Cerība tikt pie mazbērniem Ingai likusi neparastajam eksperimentam pieteikt savu dēlu, kuram mīlas frontē pagaidām nav īpaši veicies.

26 gadus vecais brīvmākslinieks Jānis Austriņš atzīst, ka eksperimentam pieteikusi mamma cerībā tikt pie mazbērniem. Pats savu apzināto nemononogāmiju pamato ar ceļojošu dzīvesveidu un bailēm pārāk cieši pieķerties, lai nav jāviļas. Tagad prāts un sirds esot brīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man patīk skūpstīties, tas ir savdabīgs komunicēšanas veids, manuprāt. Ļoti ķermenisks un atklāts, diezgan daudz var atklāt pēc skūpstīšanās – cik cilvēks iekšēji ir nevainīgs vai vainīgs, cik tālu viņš gatavs iet,” akcentēja Jānis.

Foto: Jānis un viņa mamma ar saviem partneriem eksperimentā Pirmais skūpsts

Jānim gan dalība eksperimentā nevainagojās panākumiem, jo puisis pēc bučošanās kameru priekšā tomēr nav vēlējies 28 gadu veco Karīnu iepazīt tuvāk 100 sekunžu sarunā un, kas zina, varbūt pat veidot attiecības.

“Ir jābūt sajūtai, ka tu viņu ieraugi un skūpsties, un man šķiet, ka nebija tas,” kādēļ pirmais skūpsts ar Karīnu izrādījās arī vienīgais, skaidro Jānis.

Turpretim Jāņa mamma Inga un Bez Tabu eksperimentā Pirmais skūpsts iepazītais Ainārs nu jau gadu ir attiecībās, un jau pusgadu abi dzīvo kopā. ”Man tāda sajūta, ka Ingu pazīstu jau ļoti sen. Tā, it kā jau no bērnudārza būtu pazīstami,” priecājas Ainārs. Arī Ingai ir sajūta, ka abi būtu satikušies jau iepriekšējā dzīvē.

Video: Jānis eksperimentā Pirmais skūpsts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl