Komentāri

Kamēr visi raidījuma Bez Tabu fani aktīvi balso par labāko dzimšanas dienas kūku, šīs dienas vienā no sižetiem galvenie varoņi bija visi seši mūsu varoņi, kas gatavoja raidījuma jubilejas kārumus. Ieskatīsimies vēlreiz tapšanas aizkulisēs, šoreiz jau ar visiem kūku cepējiem.

Šajā video redzami nepublicētie kadri, kā Bez Tabu vadītājai Agnesei Drunkai, Egonam Reiteram, Jurim Šteinbergam un Evelīnai Strazdiņai, kā arī Bez Tabu Dzīves smalkumu zvaigznēm Baibai Runcei un Ērikam Palkavniekam veicās kūku gatavošanā, kas paredzēta Bez Tabu 15 gadu jubilejai. To, cik jestri un smieklīgi viņiem klājās, skaties turpmāk redzamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

P.S. Starp citu, balso par to, kura, tavuprāt, varētu būt pati labākā dzimšanas dienas kūka, kā arī noskaidro visas receptes ŠEIT!

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl