Komentāri

Jau šovakar skatītājus atkal priecēs “Lauku sētas” kārtējā sērija, un kļuvis zināms, ka notikumi spēlē samudžināsies tā, kā vēl nekad. Izrādīsies, ka pagājušajā sērijā izbalsotie Ilgvars un Vija tomēr nekur tālu prom nebrauks.

Spēle sāksies ar Jāņa Rāznas paziņojumu izbalsotajiem Ilgvaram un Vijai, ka viņi drīkst palikt ”rokas stiepiena attālumā” no šova norises vietas, iekārtojoties uz kādas saliņas. Abi būšot kā “rezerves variants”, ja spēlē pietrūkst darba roku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Abiem izdzīvošanai tiks piešķirta telts, ūdens, sērkociņi, kafija, bez kuras Vija nespēj iztikt, un šis tas no pārtikas. Abiem uzreiz tiks dots arī uzdevums izveidot klūgu žogu.

Kā atzīsies it kā izbalsotie, šis ir pamatīgs pārsteigums arī viņiem. Kā viss atrisināsies, vai Vija un Ilgvars tiešām paliks spēlē un kas turpmāk notiks ar izbalsošanām šovā, skaties jau šovakar 21.10 LNT!

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl