6 komentāri

“Lauku sētas” dalībnieku, radošās komandas un skatītāju uzmanības centrā šovasar ir zirgi – stalto dzīvnieku aprūpe ir viens no dalībnieku svarīgākajiem uzdevumiem. Tiesa, tie reizēm bijuši vēl nepaklausīgāki kā šova dalībnieki – nofilmēts pat brīdis, kad viens no staltajiem dzīvniekiem sakodis šova vadītāju Jāni Rāznu.

Kā Skaties.lv atklāj šova režisore Elīna Dumpe,  saimniecībā “Ūsiņš” dzīvo 16 zirgi. Šova dalībniekiem tie katru dienu bija jāpabaro un jāapkopj, kā arī vasaras gaitā jāiemācās ar zirgiem jāt un tos peldināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Saimnieces Ievas Jases zirgi ir trenēti un pieraduši pie cilvēkiem, tādēļ “Lauku sētas” dalībniekus un filmēšanas grupu graciozie dzīvnieki pieņēma draudzīgi. Tomēr vasaras gaitā ar saimnieces zirgiem gadījās ne mazums amizantu situāciju.

FOTO: ”Lauku sētas” zirgi

Protams, katram zirgam ir savs raksturs, un katrā zirgu “kompānijā” jeb barā ir savs vadonis. Bet izrādījās, kas zirgi ir arī ļoti ziņkārīgi dzīvnieki un katru jaunu objektu savā saimniecībā uztvēra ar lielu interesi.

Šova filmēšanas grupai ne reizi vien nācās aizgaiņāt dzīvniekus no šova dekorācijām, spēļu atribūtiem, kamerām un skaņu ierakstu tehnikas. Bet šova vadītājs Jānis Rāzna, kādā no filmēšanām barojot zirgus ar maizi, bija nokļuvis zirgu cīņas krustugunīs un piedzīvoja pat nelielu kodienu rokā!

Viss gan beidzās labi un Jānis tika sveikā ar izbīli un pāris “cenzētiem” izteicieniem,” atklāj Dumpe.

Vairāk skaties VIDEO!

TOP komentāri

  • Kata
  • garnele
    0 0 0

    garnele

    Kāpēc Skaties.lv man neatbild, vai viss kārtībā ar Violetas veselību un viņa nav ccetusi no šī zirga??!!??
  • garnele

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl