Lauku sētas uzvarētājs lūdz 4000 eiro ziedojumu ceļojumam; sabiedrība nikna

5 komentāri
Lauku sētas uzvarētājs lūdz 4000 eiro ziedojumu ceļojumam; sabiedrība nikna
Foto: Skaties.lv

Ar neparastu lūgumu pie Facebook.com lietotājiem, izsūtot privātas vēstules, vērsies šova Lauku sēta uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga. Vienu no šīm vēstulēm saņēmusi arī žurnāliste, bijusī ministre Linda Abu Meri, kura nolēmusi neklusēt.

Izrādās, lai arī, parakstot šova līgumu, Mārtiņš skaidri zinājis, ka galvenā balva – ceļojums uz Brazīliju – paredzēts tikai vienai personai, viņš nu ir sašutis un cer uz sabiedrības atbalstu, ziedojot teju 4000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Bieži šeit saņemu vēstules no cilvēkiem ar visdažādākajiem jautājumiem, lūgumiem, arī pateicības vārdiem par kaut ko, uzmundrinājumu, iepazīšanās mēģinājumiem u.c. Ir gadījumi, kad kāds uzraksta, ka viņam vajag naudu zālēm vai lūdz ziedot ārstēšanai. Bet ko tādu kā šorīt saņēmu pirmo reizi. Nekautrējos pārpublicēt, jo saturs tiešām ir to vērts,” šodien savā Facebook.com kontā raksta Linda Abu Meri.

”Kāds ārpus mana draugu loka esošs Rogas kungs grib naudu biļetei uz Brazīliju… Pieņemu, ka ar šo “necilo” lūgumu viņš nav vērsies tikai pie manis, bet izsūtījis visiem potenciālajiem “muļķīšiem”, kuriem vajadzētu samesties, lai kungs var doties ceļojumā. Publicēju vēstuli pilnībā, ar visu konta numuru, varbūt kāds tomēr domā, ka Brazīlija ir kas tāds, kam lūgties naudu. Ne slimība, ne bērni, ne nabadzība, ne nelaime. Bet Brazīlija. Esmu patiešām nikna,” atklāj bijusī ministre.

Labdien rakstu ar lūgumu ziedot. Iepriekšējā gadā uzvarēju TV šovā Lauku sēta, kurā ieguvu ceļojumu vienai personai uz Brazīliju bet vēlos šo ceļojumu pavadīt kopā ar mīļoto sieviņu, tā kā šova veidotāji neparūpējās par ceļojuma balvu divām pers., varbūt jums ir iespēja ziedot kaut vienu eiro. Biļetei nepieciešama summa ir 3965 eiro Konta nr. LV60HABA0****1 Solvita Roga ar norādi mērķi ziedojums biļetes iegādei uz Brazīliju. Ja saziedotā naudas summa pārsniegs biļetes cenu, nauda tiks atgriezta ziedotājam vai vienojoties novirzīta labdarībai.

Foto: Mārtiņa uzvara šovā Lauku sēta

TOP komentāri

 • Laila
  +8 +8 0

  Laila

  Piesakoties šovā cilvēks zināja, ka ceļojums paredzēts vienai personai! Nav ko šo cilvēku aizstāvēt, ja viņš grib doties ar sievu ceļojumā tad, lai paši to naudu nopelna - nevis ubago. Tā jau skatās ubagošana, ja cilvēks ir vesels un lūdz ziedojumu izklaidei. Nevienam nekas nenāk par velti- invalīdi jau ir samaksājuši savu cenu un tādēļ lūdz palīdzību. Mīļais cilvēk, ja jau tu negribi braukt viens ceļojumā, tad to biļeti var pārdot un nopirkt lētāku biļeti, bet ja tas nav iespējams, tad ņem un brauc viens pats ar sievu aizbrauksi citreiz. Kā arī, kāda ir ticamība, ka šī nauda tiks godīgi izmantota? Es uzskatu, ka pareizi darīja, kad parādīja cik nekaunīgs ir šis cilvēks. Bet nevaru arī savā ziņā nepiekrist delta komentāram, jo mūsu valstī korupcija ir ļoti liela un daudzu deputātu dēļ vidējais latvietis nevar atļauties dažādas dzīves ekstras.
 • alda
  +1 +1 0

  alda

  tagad raksta ka divvietīgs numurs kungam neder bet šova laikā ar nepazīstamiem cilvēkiem gulēja veselu mēnesi un tak dzīvs palika ,,,,Man ir kauns par šādiem ubagotājiem.
 • anna
  +1 +1 0

  anna

  jā draugos.lv arī ir izsūtitas šadas vēstules skumji labāk būtu uzlabojuši savus dz;ives apstākļus nevis domātu kā braukt uz braziliju tad jau vareja lugt ziedot ari tam lai berniem butu iespeja tikt uz braziliju jo ka nu ta vecaki brauc bet berni sē'des vieni mājās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl