Komentāri
Lauku sētā darba daudz! Laiks pieteikties neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam!
Foto: Skaties.lv/publicitātes foto

Lai visu spētu apdarīt, šogad Lauku sētā valdīs jauna kārtība – šajā vasarā varēs strādāt tikai divatā. Tāpēc portāls Skaties.lv un šova Lauku sēta veidotāji uzsāk pieteikšanos gan dalībniekiem, gan saimniekiem, kas būtu gatavi uzņemt dalībniekus un šova veidotājus savā sētā.

Nav svarīgi vai esat vīrs ar sievu, tēvs ar dēlu vai māsīca ar brālēnu. Galvenais, ka esat ģimenes komanda, kas kāra uz lauku darbiem, gatava jautri pavadīt vasaru, strādāt vaigu sviedros un sacensties ar pārējiem dalībniekiem no visas Latvijas, un pierādīt, ka tieši jūsu ģimenes komanda ir pati labākā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gūtu iedvesmu, un, iespējams, arī drosmi, piedāvājam Tev apskatīt foto galeriju no pagājušā gada Lauku sētas, kas dalībniekiem bija košs notikums.

Foto

Zemāk dotajā anketā pieteikties var gan dalībnieki, gan saimnieki – svarīgi tikai pareizi norādīt, kādā statusā vēlies startēt Lauku sētā.

Video dalībniekiem

Video saimniekiem

Anketa

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl