Komentāri
Gribi laimēt foršu cirvi vai pannu? Tad uzspēlē ”Lauku gudrību” 8. spēli!

Klāt jau 8. šova “Lauku sēta” epizode, un tajā atkal varēsi sekot līdzi dalībnieku intrigām, veiksmēm un ķibelēm. Tikmēr portālā Skaties.lv tev ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas un aizpildīt “Lauku gudrību” spēli, kurā varēsi uzzināt arī ko jaunu.

Parādi, cik zinošs esi tu! Atbildi pareizi uz visiem jautājumiem, un tev būs iespēja laimēt ļoti noderīgu un foršu balvu – ”Fiskars” pannu vai cirvi. Lasi, atrodi pareizās atbildes un klikšķini uz tām! Atceries – uz katru jautājumu jāatbild 20 sekunžu laikā. Beigās uzzināsi, cik pareizi esi atbildējis uz dotajiem jautājumiem. Atstāj arī savu kontaktinformāciju, un, iespējams, tu laimēsi ”Fiskars” pannu vai cirvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lauku gudrību” 7. spēlē uzvarēja Kristīne Z.! Apsveicam un Skaties.lv sazināsies ar uzvarētāju.

Spēles noteikumi

00:20
1/10

Cik svēra 2016. gada Latvijas lielākais ķirbis?

Laiks beidzās! Sāc testu no sākuma.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl