Komentāri
Gribi laimēt foršu cirvi vai pannu? Tad uzspēlē ”Lauku gudrību” 7. spēli!

Šovs “Lauku sēta” rit pilnā sparā, šonedēļ skatītājus priecēs jau 7. šova epizode, kurā atkal varēs just līdzi un vērot dalībniekus darbībā. Tikmēr portālā Skaties.lv tev ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas “Lauku gudrību” spēlē.

Parādi, cik zinošs esi tu! Atbildi pareizi uz visiem jautājumiem un tev būs iespēja laimēt ļoti noderīgu un foršu balvu – “Fiskars” pannu vai cirvi. Lasi, atrodi pareizās atbildes un klikšķini uz tām! Atceries – uz katru jautājumu jāatbild 20 sekunžu laikā. Beigās uzzināsi, cik pareizi esi atbildējis uz dotajiem jautājumiem. Atstāj arī savu kontaktinformāciju, un, iespējams, tu laimēsi “Fiskars” pannu vai cirvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējās, 6. “Lauku gudrības” spēles uzvarētaja ir Mirdza A. Apsveicam un sazināsimies ar uzvarētāju!

Spēles noteikumi

00:20
1/10

Kurā reģionā atrodas Baltijā izcilākais baroka arhitektūras piemineklis – Rundāles pils?

Laiks beidzās! Sāc testu no sākuma.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl