Komentāri
Vēlies laimēt noderīgu cirvi vai pannu? Noslēdzošā 10. “Lauku gudrību spēle” ir klāt!

Priecīgas un skumjas ziņas vienlaikus visiem “Lauku sētas” faniem. Klāt noslēdzošā “Lauku gudrību spēle”! Tev ir vēl pēdējā iespēja pārbaudīt savas zināšanas par lauku gudrībām un laimēt vērtīgo “Fiskars” pannu vai cirvi. Nenokavē arī noslēdzošo epizodi “Lauku sētā” un izbaudi sacensību garu!

Lasi, atrodi pareizās atbildes un klikšķini uz tām! Atceries – uz katru jautājumu jāatbild 20 sekunžu laikā. Beigās uzzināsi, cik pareizi esi atbildējis uz dotajiem jautājumiem. Atstāj arī savu kontaktinformāciju, un, iespējams, tu laimēsi ”Fiskars” pannu vai cirvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lauku gudrību” 9. spēlē uzvarēja Vilnis B.! Apsveicam ar uzvaru un jauno “Fiskars” cirvi! Par balvas saņemšanu ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji.

Veiksmi!

Spēles noteikumi

00:20
1/10

Kurā no minētajiem produktiem atrodama 35-38% fruktoze?

Laiks beidzās! Sāc testu no sākuma.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl