Dubulti svētki! ”Lauku sētas” uzvarētājs bildinājis mīļoto
LNT publicitātes foto/ no privātā arhīva

Gadumija īpaši lieliska izvērtusies LNT šova ”Lauku sēta” dalībniekam Rūdolfam Blūmam. Jaunais vīrietis ceturtdienas, 5. janvāra, vakarā kopā ar māsīcu Mairitu kļuva par  TV spēles uzvarētājiem. Turklāt Rūdis priecīgu notikumu piedzīvojis arī privātajā dzīvē.

Ziemassvētki ir ne tikai brīnumu laiks, bet arī ģimenes svētki. Īsteni romantisks notikums piedzīvots kādā “Lauku sētas” dalībnieka ģimenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūdi, ko populārā LNT šova fani iepazina kā sportisku, azartisku un čaklu puisi, pašā Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, bildinājis savu izredzēto, portālam Skaties.lv apstiprināja Rūdis. Par viņa īsto un vienīgo kļuvusi Andžela Jefimova.

Atskatoties uz vasarā piedzīvoto “Lauku sētā”, Rūdim ir tikai labākās atmiņas.

“Šovs bija foršs! Gāju strādāt, jo lauku darbi man nav sveši. Labi pavadījām laiku,” portālam Skaties.lv pēc uzvaras TV spēlē atzīst Rūdis.

Portāls Skaties.lv sveic Rūdi ar jauko notikumu!

Foto: Rūdis ”Lauku sētas” finālā

Video: šova finālsērija

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl