Komentāri

Vēl viena interesanta nominācija – jau astotā no deviņām, kurā portāls Skaties.lv apskata sastrādātos nedarbus.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šķiet, ka ikvienam cilvēkam atslodzei vajag izdarīt kādu nedarbu, arī slavenībām. Piemēram, Stīvs Džobs skolas laikā esot sevi izklaidējis izdomājot Ved uz skolu savu mājdzīvnieku dienu. Viņš visiem skolēniem izdalīja zīmītes, kur bija šāds uzaicinājums. Nākamajā dienā visi skolotāji bija panikā, jo pa skolu skraidīja suņi, kuri ķerstīja kaķus.

Arī Latvijas populārāko šovu varoņi bez dažādiem nedarbiem šogad nav varējuši iztikt. Un mums ir izdevība plūkoties uz spilgtākajiem no tiem!

Video

Nominācijā Gada lielākais nedarbs izvirzīti

Rezultāti:
60%

Kristas šantāžā (UgunsGrēks)

13%

Monika izlaiž cālīšus pa visu māju (Sirdsmīļā Monika)

27%

Ledusskapis dīķī (Lauku sētā)

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl