Komentāri

“Nemēdz būt peļu lamatas ar bezmaksas sieru!” Skrundas muižas pretimnākšanu, piedāvājot atlaidi, komentē šova Kāzu gūstā dalībnieka Artura Janiševa tēvs Ruslans.

Šova Kāzu gūstā ietvaros vecākiem jauns uzdevums – izraudzīties kāzu norises vietu. Izvēle starp divām Kurzemes muižām izrādās nopietns pārbaudījums Ievas un Artura tuvinieku starpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ievas un Artura vecāki par kāzu vietu vēlas izlemt nekavējoties, tādēļ Ievas mamma zvana uz Skrundas muižu, lai saprastu, kāda ir gala summa. Skrundas muiža piedāvā atlaidu, un kopējā summa par svinībām Skrundas muižā ir 3,5 tūkst. eiro.

”Mēs pat nezinām, cilvēku skaitu, kā viņi var iedot tādu atlaidi?” izbrīnīta ir Artura mamma Māra. Ievas mamma Ingrīda teic, ka iespējams, Skrundas muižas pārstāvim patikusi viņas balss pa telefonu…

”Es tev varu tagad pa telefonu pateikt, ka iedošu par puscenu, bet pēc tam, kad rēķinu izrakstīšu, jau cita cena būs! Un ko tu tad darīsi? Uz banku iesi prasīt kredītu?” Ievas vecākiem jautā Artura tēvs Ruslans. ”Nemēdz būt peļu lamatas ar bezmaksas sieru! Un tā droši vien arī sanāks!”

Vai Ievas un Artura vecāki spēs vienoties, kur svinēt bērnu kāzas? Skaties šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Foto

Video

Lasi vēl