Komentāri

Jau pavisam drīz TV3 būs skatāms pavisam jauns šovs – Kāzu gūstā, kas stāstīs par trim jauniem pāriem, kas nolēmuši apprecēties. Katrs pāris kāzu organizēšanai saņem 7000 eiro, un tu varēsi sekot līdzi katra pāra lielajam notikumam.

Visi trīs pāri pērn dalībai šovā pieteicās portālā Skaties.lv, taču precēties kāri bija vairāk nekā 2000 pāru, kas pieteicās dalībai šajā šovā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju iepazīties ar visiem trim laimīgajiem pāriem, lai tu varētu šovam sekot jau tagad!

Agnese un Raitis

Agnese ir sociālais rehabilitētājs, bet Raitis – dzelzceļa transporta students. Abi ir kopā kopš piecpadsmit gadu vecumā. Iepazinušies sociālajos tīklos. Agnese ieraudzījusi Raiti, nolēmusi: ”Tāds cērtams! Jātur ciet!”

Raitis sākumā gribējis tikai draudzību, bet, kā apgalvo līgava, ja viņa izvirza mērķi, to sasniedz! Konkrētajā gadījumā mērķis bijis Raitis.

Dmitrijs un Darja

Darja ir skolotāja, bet Dmitrijs – mūzikas producents. Viņi kopā audzina divus bērnus. Pāris iepazinās, kad Darja ar bijušo vīru Dmitrija skaņu studijā ierakstīja dziesmu. Dmitrijs un Darja iepazinās un iemīlējās. Pāris sāka dzīvot kopā, kad Darja palika stāvoklī. Lai arī Dmitrijs pēc tautības ir latvietis, Darja tikai filmēšanā uzzināja, ka viņš nerunā latviski.

Artūrs un Ieva

Ieva ir pasākumu vadītāja, bet Arturs – loģistikas pārdošanas speciālists. Abi ir kurzemnieki, taču dzīvo un strādā Rīgā. Pāris iepazinās Liepājā, un tai pat dienā piedzīvoja mīlestību no pirmā acu skatiena. Kopīgi audzina meitiņu.

Skaties jauno šovu Kāzu gūstā jau drīzumā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl