5 komentāri

Šova Kāzu gūstā otrajā sērijā ģimenēm dots uzdevums vienoties par kāzu vietu. “Ja būtu iespējams parunāties un saprast, kas viņiem tajās galvās ir, kāpēc viņi tādu lēmumu pieņēma…,” par ģimenes locekļu izvēli, kur svinēt kāzas, manāmā šokā ir viens no šova Kāzu gūstā līgavaiņiem.

Pāru tuvinieki lēmuši, ka visas precību šova kāzas tiks rīkotas ārpus Rīgas. Kā Kāzu gūstā dalībniekiem vedās pareizā lēmuma pieņemšanā un ko par kāzu vietas izvēli saka paši jaunie pāri?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raita Skrastīša ģimene sākotnēji piekrita Agneses Barkānes ģimenei kāzas rīkot kultūras pilī Ziemeļblāzma. Līgavaiņa tuvinieki, internetā apskatoties, kāda izskatās pils, tomēr nolemj cīnīties par savu ideju – kāzām viesu namā havajiešu stilā. ”Nolēmām parādīt savu viedokli viņiem,” rīcību pamato Raita mamma Irina. Tikmēr Agneses ģimene topošos radiniekus nodēvē par provinciāliem, jo Raita ģimene pat nav zinājusi, kur Ziemeļblāzma atrodas…

Raitis par vecāku izvēli kāzas svinēt pirtī ir šokā. ”Es nesaprotu, es galīgi nesaprotu! Kāda pirts?! Kas mūs filmēs plikus?! Viss ir otrādāk,” sašutis Raitis. Arī Agnese neslēpj pārsteigumu, atzīstot, ka ko tādu nav gaidījusi.

Arī Dzintras kundze nav sajūsmā par havajiešu stila ballīti peldkostīmos ar dīdžeju un bundzinieku. ”Te jau gandrīz Āfrikas variants,” atzīst Agneses vecmāmiņa. Tikmēr Raita vecāki dižojas, ka kāzas havajiešu stilā neviens vēl nav rīkojis. ”Tas var būt vai nu šausmīgi garām, vai kaut kas interesants un citādāks,” kāzu ideju vērtē topošā sieva.

Foto

Agneses radi kāzas vēlas svinēt kultūras pilī Ziemeļblāzma. Visu pili noīrēt nevar, jo tā ir aizņemta, bet kafejnīca vēl ir pieejama. ”Nopietna un skāba vieta,” grezno Ziemeļblāzmu vērtē Raita mamma. Tomēr ir kāds ierobežojums – kāzu svinības iespējamas tikai līdz pusnaktij.

Līgavaiņa tēvs norāda, ka Agneses tuvinieki stipri ieciklējušies, ka kāzās pirtī visiem būs jāizģērbjas. ”Nevienam nebūs jāizģērbjas,” skaidro Raita tēvs. Tikmēr Agneses vecmāmiņa ir jaunā pāra pusē, norādot, ka jaunieši kāzas pirtī negribētu.

Abām ģimenēm nav viegli pieņemt lēmumu. To, kur svinēt kāzas, viņi izlemj studijā – balsojot. Virmo emocijas, un Agneses ģimene Raita tuviniekus nosauc par lauķiem. ”Ja mani nosauc par lauķi, es priecājos. Diezgan jautri. Sen tā neviens nav saucis,” teic Raita tētis Aleksandrs. Balsojumā uzvar ideja par kāzu norisi viesu namu Iecavā.

Kurzemnieki Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs vēlas mīļas kāzas kaut kur pie jūras. Apprecēties nevis tāpat, bet šovā viņiem ir īsts piedzīvojums. Vispirms ģimenēm ir dots vienoties par kāzu vietu. Strīdus ābols izrādās Skrundas muiža vai Piena muiža. Kad Ievas mammai Skrundas muižā piedāvā ievērojamu atlaidi, Artura vecāki ir neizpratnē, kā var piedāvāt atlaidi, ja nav zināms pat kāzu viesu skaits. ”Nemēdz būt peļu lamatas ar bezmaksas sieru! Un tā droši vien arī sanāks!” skarbs ir Artura tēvs Ruslans. Tomēr strīds nes augļus un, un abu pušu vecākiem izdodas vienoties bērnu kāzas rīkot Skrundas muižā.

Nākamais uzdevums – izlemt, kur reģistrēt laulību. Artura vecāki vēlas, lai salaulāšanās notiktu Liepājas dzimtsarakstu nodaļā, pret ko kategoriski iebilst Ieva. Viņas vecāki izraudzījušies Pāvilostas novadpētniecības muzeju, kur piedevām plānota kāda pārsteiguma atrakcija – pēc ceremonijas viesi tiktu cienāti ar karstām butēm. ”Es labāk precos Pāvilostā muzejā nekā Liepājā. Es atvainojos, liepājniek!” topošajam vīram atzīst Ieva.

Balsošanā studijā pieņem lēmumu Ievas un Artura laulību reģistrēt Pāvilostas muzejā.

Šova Kāzu gūstā vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare arī Darjas Rogaļevas un Dmitrija Pallo ģimenēm devusi pirmo uzdevumu – vienoties par kāzu vietu. Darjas ģimene vēlas, lai kāzas notiktu pilī, un dodas uz Bīriņiem. ”Pils – tas ir skaisti! Es visam piekrītu, izņemot naudu,” teic Dmitrija mamma Irina. Vēl viņa domā, ka Bīriņu pilī nav pietiekami laba aura, lai tur varētu svinēt kāzas.

Dmitrija radi kā ekonomiskāku variantu atraduši viesu namu Rāmavā.

”Ja izvēlēsies viesu namu, es domāju, ka Darja raudās, viņa negribēs, jo ne uz to viņa cerēja un ne to viņa gaidīja,” Dmitrija radu piedāvājumu vērtē Darjas mamma Natālija.

Rezultātā Dmitrija ģimene piekāpjas un izlemts kāzas svinēt Bīriņu pilī.

Video

Nākamais uzdevums – sarūpēt kāzu mielastu, dzērienus, izvēlēties fotogrāfu, videooperatoru. Kā ģimenēm veiksies ar šo uzdevumu, skaties šova Kāzu gūstā turpinājumā nākampirmdien!

TOP komentāri

 • Tv3 fane
  +5 +5 0

  Tv3 fane

  Darjas parim veiksmigi ar pili, bet nu havaju stils un sauna kazas , vai nav aizdomajusies, kapec neviens netaisa havaju stila :D
 • Justina krasovska
  +1 +1 0

  Justina krasovska

  agneses radiniekiem deretu atvainoties raita radiniekiem un nesabojat jauniesiem svetkus!!!!!
  jo raita radinieki ir tadi pasi cilveki ka agneses radi!!!!!!!
  un nau ko skirot cilvekus!!!!!!!!!
 • Zane
  +1 +1 0

  Zane

  Jūtu līdzi visiem pāriem... Vai vecāki vispār ieklausījušies bērnu domās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl