Komentāri

21 gadu jaunā sociālā rehabilitētāja Agnese Barkāne un dzelzceļa transporta students Raitis Skrastītis ir šova Kāzu gūstā gados visjaunākais, bet kopā viņi ir visilgāk. Viņi savu mūža laimīgo dienu iztēlojušies citādāk, nekā kāzas pierasts svinēt.

Agneses un Raita draudzība izveidojusies sociālajos tīklos, kas aizsākusies, kad Agnesei bija trīspadsmit, bet Raitim piecpadsmit gadu. Astoņus gadus ilgā draudzība pamatojama ar saskanīgo horoskopu, novērojusi Agneses vecmāmiņa Dzintra Freimane. Tieši viņai jaunie visvairāk uzticētu savu kāzu rīkošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raitis un viņa māsa Kaiva, kura būs viena no spilgtākajiem tēliem šovā, daļu bērnības pavadījuši Baltkrievijā, kas ir mammas dzimtene. Kāzu vīziju līgavaiņa Raita māte raksturo: Kāzas amerikāņu stilā ar krievu temperamenta piesitienu! Šova pirmajā sērijā jau noskaidrojās, ka Raita ģimene dēla kāzas iecerējusi pirtī Havajiešu stilā, bet Agneses tuvinieki par mūža skaistākās dienas norises vietu izraudzījušies kultūras pili Ziemeļblāzma. Kā redzams, abu ģimeņu vīzijas krasi atšķiras…

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl