Komentāri

Vai pārpratumi sabojās pāru skaistāko dzīves dienu, skaties šova Kāzu gūstā noslēgumā!

Klāt diena, ko gaidīja visi, – kāzas. Ceļā uz Pāvilostu atklājas, ka aizmirsti jaunā pāra gredzeni. Agnesei un Raitim kāzu ceremonija ieplānota zirgos, bet ārā ir auksts… Un kā Raitis reaģēs, kad viesu namā ieraudzīs noformējumu it kā havajiešu stilā? Vai Darja pieņems Dmitrija ģimenes tradīcijas? Šova noslēguma sērija solās būt īpaši grandioza!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā radi būs iztērējuši 7000 eiro par kāzām, kuras prieks atcerēties, vai jaunajiem pāriem kāzas patiks, kā savu veikumu novērtēs ģimenes, skaties šova Kāzu gūstā noslēgumā nākampirmdien, 28. martā!

Foto: Darja un Dmitrijs kāzu rītā

Foto: Agnese un Raitis pirmskāzu vakariņās

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl